Strona główna Wiadomości "Karta na udane wakacje" od BOŚ Banku

"Karta na udane wakacje" od BOŚ Banku

"Karta na udane wakacje" od BOŚ Banku

Bank Ochrony Środowiska przygotował specjalną ofertę dla osób planujących wakacyjne wyjazdy. „Karta na udane wakacje”, przygotowana przez BOŚ Bank i MasterCard to gwarancja dostępu do środków pieniężnych na całym świecie bez konieczności wymiany waluty. Co więcej, pierwsza wypłata gotówki z bankomatu jest darmowa, a oprocentowanie przez pierwsze 4 cykle rozliczeniowe wynosi 6,99% w skali roku.

Karta na udane wakacje to również bezpieczne, bezgotówkowe zakupy w sklepach na całym świecie, a w razie potrzeby możliwość pobrania gotówki z bankomatu w kraju lub za granicą – Bank zwraca prowizję za pierwszą taką wypłatę, dokonaną w okresie 4 pierwszych cykli rozliczeniowych od podpisania Umowy. Ponadto, klienci aktywnie korzystający karty nie ponoszą opłat za jej wydanie i używanie.

 

Karta na udane wakacje to wygoda w podróży. Przez 56 dni można korzystać z limitu kredytowego bez żadnych odsetek. Po tym okresie BOŚ Bank oferuje jedno z najniższych oprocentowań na rynku – tylko 6,99 % przez 4 pierwsze cykle rozliczeniowe.

 

Blisko 2000 sklepów w całej Polsce oferuje użytkownikom Karty na wakacje nawet 55% rabatu
w ramach programu Buy&Smile. Właściciel karty może również korzystać na ponad 600 lotniskach z saloników VIP z dostępem do Internetu, bezpłatnymi napojami i poczęstunkiem.

 

Promocja Karta na udane wakacje jest dostępna dla wszystkich, którzy do tej pory nie posiadali karty kredytowej wydanej przez BOŚ Bank i złożą wniosek o jej wydanie w okresie objętym promocją. Klienci innych banków, którzy chcieliby skorzystać z promocji i przenieść swoje zobowiązania wobec innego banku do BOŚ Banku mogą liczyć na pomoc doradców.

Promocja trwa od 18 maja do 18 września 2015 roku.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.