Strona główna Wiadomości Niższe oprocentowanie dla małych firm w Banku BPH

Niższe oprocentowanie dla małych firm w Banku BPH

Niższe oprocentowanie dla małych firm w Banku BPH

Mikro- i małe firmy, które zdecydują się na refinansowanie kredytu w Banku BPH, mogą liczyć na kredyt z oprocentowaniem obniżonym nawet o 1 punkt.


Bank BPH wprowadza specjalną ofertę dla mikro- i małych firm. Klienci z tego segmentu, którzy zdecydują się na przeniesienie kredytu do Banku BPH mogą liczyć na marżę niższą o 1 punkt procentowy (w porównaniu z oprocentowaniem przenoszonego kredytu). Firmy nie zapłacą też prowizji za udzielenie finansowania.

 

Promocja dotyczy kredytu samochodowego Auto Sezam, którego marża po obniżce może wynieść 3,4 proc., pożyczki hipotecznej z minimalną marżą po obniżce 2,5 proc., oraz prostego kredytu inwestycyjnego, w przypadku którego marża może wynieść 2,9 proc. Dodatkowo mikro- i małe firmy korzystające z kredytu refinansowego mogą otrzymać bezpłatny limit debetowy w wysokości 20 proc. wnioskowanej kwoty kredytu.

 

Niższa marża oznacza tańszy kredyt, a co za tym idzie najczęściej niższe raty. W przypadku mniejszych firm, które często borykają się z problemami płynnościowymi ma to duże znaczenie. Dlatego zdecydowaliśmy się zaoferować promocję cenową, która ułatwia przeniesienie kredytu i obsługi bankowej do Banku BPH, a dodatkowo proponujemy bezpłatny limit debetowy do wysokości 20 proc. refinansowanej kwoty kredytu –mówi Marek Sołtysiak, dyrektor Biura Finansowania Mikrofirm w Banku BPH.

 

Oferta specjalna potrwa do końca tego roku. O kredyt refinansowy mogą ubiegać się zarówno firmy będące klientami Banku BPH, jak i nowi klienci. Wniosek kredytowy można złożyć w oddziałach Banku BPH prowadzących obsługę firm na terenie całego kraju.

Źródło: Bank BPH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.