Strona główna Wiadomości Niemiecka gwarancja z BGŻOptima

Niemiecka gwarancja z BGŻOptima

Niemiecka gwarancja z BGŻOptima

Lokata z Niemiecką Gwarancją to nowy produkt w ofercie inwestycyjnej banku BGŻOptima. Łączy on możliwość osiągnięcia wysokich zysków, nawet do 15 proc. ze 100 proc. gwarancją ochrony kapitału. Zysk Klientów będzie uzależniony od wzrostu indeksu DAX, im wyższy wzrost indeksu tym wyższy zysk na Lokacie z Niemiecką Gwarancją. Co ważne i unikalne na rynku, lokatę inwestycyjną BGŻOptima można zerwać w dowolnym momencie jej trwania, bez utraty zainwestowanych środków i dodatkowych kosztów. Subskrypcja na Lokatę z Niemiecką Gwarancją potrwa do 29 października.

 

Lokata z Niemiecką Gwarancją umożliwia wypracowanie nawet 15 proc. zysku w dwuletnim okresie jej trwania. Wysokość stopy zwrotu będzie uzależniona od wzrostu indeksu DAX – najważniejszego indeksu akcji Giełdy Niemieckiej. Im wyższy będzie wzrost indeksu, względem wartości początkowej wyznaczanej na dzień 28 października 2013 r., tym większy zysk z ulokowanych środków. Co ważne, dzięki gwarancji ochrony kapitału, nawet w przypadku spadku wartości indeksu DAX, klient nie utraci zainwestowanych pieniędzy. Zapisy na lokatę można składać do 29 października poprzez stronę www.bgzoptima.pl.

 

– Dane ekonomiczne z ostatnich miesięcy wskazują na stopniową poprawę koniunktury gospodarczej w Europie – mówi Marta Domańska, menedżer produktu BGŻOptima. – Konstrukcja Lokaty z Niemiecką Gwarancją zakłada, że tendencja wzrostowa utrzyma się również na frankfurckiej giełdzie papierów wartościowych, co pozwoli naszym klientom na osiągnięcie potencjalnie wysokich zysków. Analiza historycznych wyników indeksu DAX pokazuje, że w ciągu ostatnich dwóch lat wzrósł on o ponad 60 proc. – dodaje.

 

Co istotne, Lokata z Niemiecką Gwarancją, jest jednym z niewielu takich produktów na rynku, który umożliwia wycofanie pieniędzy w dowolnym momencie bez ponoszenia jakichkolwiek opłat likwidacyjnych. W sytuacji zerwania lokaty inwestycyjnej przed upływem terminu jej zapadalności, klient otrzyma zwrot wszystkich zainwestowanych środków. 

Lokatę z Niemiecką Gwarancją mogą założyć wszystkie osoby, które posiadają Konto Indywidualne BGŻOptima.

 

 

Źródło: BGŻOptima

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.