Strona główna Wiadomości Nawet 300 zł dla nowych posiadaczy karty fair w Banku BPH

Nawet 300 zł dla nowych posiadaczy karty fair w Banku BPH

Nawet 300 zł dla nowych posiadaczy karty fair w Banku BPH

Bank BPH zachęca do korzystania z karty kredytowej Fair. Klienci, którzy spełnią warunki promocji, otrzymają bony Sodexo o wartości do 300 zł. Z oferty mogą skorzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci Banku BPH, którzy posiadają kartę kredytową w innym banku lub SKOK-u.

 

Aby otrzymać bon o wartości 100 zł wystarczy podpisać umowę o kartę Mastercard/Visa Fair z limitem na karcie w wysokości co najmniej 2 tys. zł. Aby otrzymać kolejne 100 zł, należy złożyć dyspozycję spłaty zadłużenia karty z innego banku bądź SKOK-u, na kwotę co najmniej 1900 zł. Trzecim bonem Bank BPH nagrodzi każdego, kto zrealizuje transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 900 zł w każdym z trzech miesięcy kalendarzowych po miesiącu podpisania umowy o kartę i będzie terminowo spłacać zadłużenie.

Klienci podpisujący umowę z limitem niższym niż 2 tys. zł mogą skorzystać z jednej nagrody – uzyskają bon o wartości 100 zł, jeśli przez trzy miesiące po zawarciu umowy o kartę będą dokonywali płatności na kwotę 900 zł miesięcznie i terminowo będą spłacać zadłużenie.
Dodatkowo, przed wypłatą nagród nie można wypowiedzieć umowy o kartę Fair.

Możliwość otrzymania bonów pieniężnych Sodexo to nie jedyna korzyść związana
z używaniem karty kredytowej Fair. Oprócz standardowych funkcjonalności, takich jak np. 54-dniowy okres bezodsetkowy (przy płatnościach kartą) oferuje ona też możliwość wyboru dodatkowych korzyści. Może to być zwrot za płatności dokonane kartą (1 proc. kwoty wydatków, do  300 zł rocznie), malejące oprocentowanie transakcji bezgotówkowych lub zmniejszające się opłaty i prowizje za korzystanie z karty. Kartą Fair można płacić zbliżeniowo, ale można też z tej funkcji zrezygnować.

Promocja potrwa do końca sierpnia bieżącego roku. Wniosek o kartę można składać
w placówkach Banku BPH na terenie całego kraju. Regulamin promocji „3 x 100 zł” oraz Taryfa opłat i prowizji są dostępne w serwisie internetowym www.bph.pl.>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.