Strona główna Wiadomości Muzyczne konto Deezer w Getin Online

Muzyczne konto Deezer w Getin Online

Muzyczne konto Deezer w Getin Online

Deezer, wiodący serwis streamingu muzycznego, przygotował specjalną propozycję dla klientów Getin Online. Dzięki nowej ofercie Konta Muzycznego, klienci Banku zyskają teraz darmowy dostęp do ponad 25 milionów piosenek z całego świata, których mogą słuchać w dowolnym miejscu i czasie oraz na dowolnym urządzeniu.

 

Klienci Getin Online, internetowego oddziału Getin Banku, mogą od dziś cieszyć się nieograniczonym dostępem do największych na świecie zasobów muzycznych, jakie oferuje Deezer. Każdy kto założy Konto Muzyczne w Getin Online, może słuchać muzyki, którą lubi o dowolnej porze i w dowolnym miejscu, zupełnie za darmo aż przez 12 miesięcy! Konto Muzyczne jest stworzone z myślą o tych, którzy kochają muzykę, a jednocześnie nie lubią ograniczeń ani w sferze finansów, ani rozrywki.

 

Odbierz swój pakiet Premium+ w Deezer!

 

Zakładając Konto Muzyczne w Getin Online, każdy klient otrzymuje nieograniczony, 12-miesięczny dostęp do pakietu Deezer Premium+, w którym na dowolnym urządzeniu może słuchać ponad 25 milionów najlepszych piosenek. Dostęp do profilu w serwisie Deezer może uzyskać korzystając zarówno ze swojego laptopa, jak i wybranego urządzenia mobilnego typu tablet czy smartphone. Posiadaczom konsoli XBOX lub telewizorów Smart TV, specjalnie dedykowane aplikacje pozwolą wprowadzić muzykę do dużego pokoju – bez żadnych ograniczeń!

 

Jak uzyskać dostęp do Deezera?

 

Wystarczy wykonać co najmniej 2 transakcje bezgotówkowe przy użyciu wydanej do konta karty oraz przelać na Konto Muzyczne jednorazowo 1000 zł z innego banku. Wówczas posiadacz Konta Muzycznego otrzyma specjalny kod umożliwiający aktywację pakietu Premium+ w Deezer.

Źródło: Getin Noble Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.