mBankowe kompendium wiedzy o kredytach w jednym miejscu

Po uproszczeniu umów o rachunek i kredyt, bank idzie o krok dalej. Na nowej poradnikowej stronie ABC Kredytu klient znajdzie wszystkie informacje o kredytach konsumpcyjnych, które mogą być dla niego przydatne.

 

Strona ABC Kredytu zawiera obszerną wiedzę dotyczącą kredytów konsumpcyjnych – konkretne wskazówki począwszy od wyboru oferty, po symulację zdolności kredytowej, na poradach, co zrobić w przypadku chwilowych trudnościach ze spłatą zobowiązania kończąc. Wszystko to w jednym miejscu, bez konieczności sprawdzania kolejnych podstron.

 

Praktycznym rozwiązaniem jest kalkulator zdolności kredytowej, który szacuje możliwość spłaty kredytu w ustalonej wysokości i terminie. Wystarczy uzupełnić informacje o dochodach i wydatkach, by narzędzie obliczyło, o jakie środki można się starać. Co więcej, z poziomu kalkulatora klient od razu może złożyć wniosek kredytowy, który automatycznie zostanie uzupełniony o wpisane wcześniej dane.

 

Klienci na stronach ABC Kredytu przeczytają też o tym, co składa się na zdolność kredytową, czy i jak można ją poprawić (np. składając wniosek z drugą osobą lub zmniejszając niewykorzystany limit na karcie kredytowej), a także jak zbudować dobrą historię kredytową. ABC Kredytu to również słownik najważniejszych pojęć kredytowych, zawsze pod ręką.

 

– Na stronie edukujemy klientów, prezentując im informacje przydatne na każdym etapie „życia” kredytu. Wszystko po to, by klient mógł wybrać odpowiednią dla siebie ofertę i by pożyczenie gotówki było dla niego w pełni zrozumiałą, partnerską usługą – mówi Krzysztof Wojciechowski kierujący wydziałem kredytów niehipotecznych mBanku.

 

Porady kredytowe znajdują się na stronie informacyjnej banku w zakładce „Kredyty”.

Źródło: mBank

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.