Masz Toyotę lub Lexusa? Toyota Bank zapłaci ci nawet 600 zł za paliwo

Nawet 600 zł może otrzymać każdy, kto założy lub posiada już konto w Toyota Bank i jeździ dowolnym modelem marki Toyota lub Lexus.

 

Nieważne, czy jeździmy 20-letnim klasykiem, czy nowym modelem ze stajni japońskiego producenta – wizyta na stacji benzynowej dla każdego kierowcy nie jest przyjemnym doświadczeniem. Toyota Bank postanowił nieco osłodzić tę konieczność. Wszyscy posiadacze dowolnego konta w banku (do wyboru: podstawowe Konto Osobiste, Konto Wspólne, Konto Hybrydowe, Konto Click dla młodzieży czy Konto Enter) mogą skorzystać z promocji „600 zł mniej za paliwo z Toyota Bank Polska S.A. dla posiadaczy samochodów marki Toyota i Lexus”.

 

To kolejna oferta Toyota Bank, która premiuje właścicieli samochodów marki Toyota i Lexus. Tym razem Toyota Bank wypłaci właścicielom samochodów Toyota i Lexus premię w wysokości 5% od zakupionego paliwa na stacjach benzynowych. Tym samym, dzięki nowej promocji klienci Toyoty mogą otrzymać ponad 100 litrów paliwa w prezencie.

 

– Chcemy nagrodzić wszystkich tych, którzy zaufali marce Toyota. Dlatego nie ograniczyliśmy promocji tylko do nowych aut – każdy posiadacz samochodu spod znaku Toyoty lub Lexusa, bez względu na wiek, może otrzymać nawet 600 zł. premii. Nasza nowa promocja może okazać się świetnym prezentem w okresie wakacyjnych wyjazdów czy po prostu miłym uzupełnieniem do produktów i usług, z których korzystają klienci Toyota Bank – mówi Ireneusz Wojciechowski, dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Toyota Bank.

 

Jedynym warunkiem otrzymania premii jest dokonanie co najmniej dwóch transakcji bezgotówkowych w miesiącu za min 50 zł przypadających na każdą transakcję zakupu paliwa jedną z kart debetowych Toyota Bank. Co miesiąc uczestnicy promocji otrzymają należną premię na swoje konto. Do promocji można przystąpić do 30 września 2013 r., a okres wypłaty premii potrwa do końca grudnia 2013 roku.

Źródło: Toyota Bank Polska

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.