Strona główna Wiadomości Masz Toyotę lub Lexusa? Toyota Bank zapłaci ci nawet 600 zł za paliwo

Masz Toyotę lub Lexusa? Toyota Bank zapłaci ci nawet 600 zł za paliwo

Masz Toyotę lub Lexusa? Toyota Bank zapłaci ci nawet 600 zł za paliwo

Nawet 600 zł może otrzymać każdy, kto założy lub posiada już konto w Toyota Bank i jeździ dowolnym modelem marki Toyota lub Lexus.

 

Nieważne, czy jeździmy 20-letnim klasykiem, czy nowym modelem ze stajni japońskiego producenta – wizyta na stacji benzynowej dla każdego kierowcy nie jest przyjemnym doświadczeniem. Toyota Bank postanowił nieco osłodzić tę konieczność. Wszyscy posiadacze dowolnego konta w banku (do wyboru: podstawowe Konto Osobiste, Konto Wspólne, Konto Hybrydowe, Konto Click dla młodzieży czy Konto Enter) mogą skorzystać z promocji „600 zł mniej za paliwo z Toyota Bank Polska S.A. dla posiadaczy samochodów marki Toyota i Lexus”.

 

To kolejna oferta Toyota Bank, która premiuje właścicieli samochodów marki Toyota i Lexus. Tym razem Toyota Bank wypłaci właścicielom samochodów Toyota i Lexus premię w wysokości 5% od zakupionego paliwa na stacjach benzynowych. Tym samym, dzięki nowej promocji klienci Toyoty mogą otrzymać ponad 100 litrów paliwa w prezencie.

 

– Chcemy nagrodzić wszystkich tych, którzy zaufali marce Toyota. Dlatego nie ograniczyliśmy promocji tylko do nowych aut – każdy posiadacz samochodu spod znaku Toyoty lub Lexusa, bez względu na wiek, może otrzymać nawet 600 zł. premii. Nasza nowa promocja może okazać się świetnym prezentem w okresie wakacyjnych wyjazdów czy po prostu miłym uzupełnieniem do produktów i usług, z których korzystają klienci Toyota Bank – mówi Ireneusz Wojciechowski, dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Toyota Bank.

 

Jedynym warunkiem otrzymania premii jest dokonanie co najmniej dwóch transakcji bezgotówkowych w miesiącu za min 50 zł przypadających na każdą transakcję zakupu paliwa jedną z kart debetowych Toyota Bank. Co miesiąc uczestnicy promocji otrzymają należną premię na swoje konto. Do promocji można przystąpić do 30 września 2013 r., a okres wypłaty premii potrwa do końca grudnia 2013 roku.

Źródło: Toyota Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.