Strona główna Wiadomości Lubię Pocztowy i Zarabiam z Pocztowym

Lubię Pocztowy i Zarabiam z Pocztowym

Lubię Pocztowy i Zarabiam z Pocztowym

Bank Pocztowy zachęca swoich Klientów do aktywnego korzystania z jego usług. Zgodnie z zapowiedziami, ruszyły właśnie dwa programy premiowe: Lubię Pocztowy! i Zarabiam z Pocztowym.


Posiadanie produktów Banku Pocztowego, aktywne korzystanie z nich, umiejętność skutecznego polecenia ich znajomym – wraz z początkiem sierpnia Klienci spełniający powyższe kryteria mogą zacząć dodatkowo zarabiać dzięki premiom przyznawanym przez Bank.

 

– Nasze dwa nowe programy: Lubię Pocztowy! oraz Zarabiam z Pocztowym gwarantują Klientom finansową nagrodę za konkretne działania. Klientów nieaktywnych zachęcimy do działania, premiując korzystanie z dotychczas niewypróbowanych bądź dawno nieużywanych przez nich funkcjonalności kont. Innym, ceniącym sobie nasze usługi i znającym ich największe zalety wypłacimy premie za skuteczne polecanie produktów Banku Pocztowego swoim znajomym. Uważamy, że Klienci rekomendujący nasze usługi innym to najlepsi ambasadorowie marki – mówi Karolina Stefanowicz, zastępca dyrektora Departamentu Sprzedaży Bankowości Pocztowej.

 

Zgodnie z zasadami Programu Lubię Pocztowy!, który w formie pilotażu potrwa 5 miesięcy, Klienci mogą uzyskać:

 

• 30 zł za polecenie Pocztowych Kont Standard i Nestor,
• 40 zł za polecenie Pocztowych Konta Standard i Nestor z kartą płatniczą,
• 50 zł za polecenie Pocztowej Karty Kredytowej.

 

Premie uzyskają osoby, które wcześniej zarejestrują się w Programie poprzez stronę www.lubiepocztowy.pl lub dzwoniąc do Call Center pod numer 801 100 500 i uzyskają specjalny „numer do poleceń”. Następnie wystarczy, że osoba otwierająca z polecenia innego Klienta konto lub kartę kredytową poda we wniosku o produkt wspomniany „numer do poleceń”, który otrzymała od Uczestnika Programu, i zacznie aktywnie korzystać z w/w produktów. Na tej podstawie pieniądze z premii trafią do właściwej osoby, która poleciła Bank Pocztowy.

 

Drugą z nowości jest Zarabiam z Pocztowym. Jego adresatami są posiadacze Pocztowych Kont Standard i Nestor, a sam program to niezwykle prosty sposób na otrzymanie premii. Wystarczy, że Klienci zaktywizują się i skorzystają z funkcjonalności konta, z których dotychczas nie korzystali bądź dawno nie korzystali.

 

Dlatego w programie mogą wziąć udział wszyscy obecni Klienci Banku Pocztowego, którzy nie byli aktywni przez ostatnie trzy miesiące w użytkowaniu poszczególnych funkcjonalności oferowanych przez Bank rachunków. Z programu mogą również zacząć korzystać nowi Klienci Banku.

 

Za korzystanie z każdej z funkcjonalności Bank wypłaci Klientom premie – 1 zł w pierwszym, 2 zł w drugim i 3 zł w trzecim miesiącu. W ten sposób premiowane będą:

• wpływ pieniędzy na rachunek (jeżeli takiego nie było przez ostatnie trzy miesiące),
• zmiana wyciągu papierowego na elektroniczny,
• użycie karty płatniczej do konta, która nie była wcześniej wykorzystywana,
• zalogowanie się do bankowości telefonicznej,
• zalogowanie do bankowości internetowej Pocztowy24,

 

Program obowiązuje od 1 sierpnia 2013 r. i trwa do 31 grudnia 2013 r.

Specjalnie na potrzeby programów Lubię Pocztowy! oraz Zarabiam z Pocztowym zostały stworzone strony internetowe zawierające wszelkie niezbędne informacje dla tych, którzy jeszcze aktywniej chcą zacząć korzystać z oferowanych przez Bank Pocztowy bonusów: Lubię Pocztowy! oraz Zarabiam z Pocztowym.

 

Zmiany w ofercie Banku Pocztowego mają na celu zachęcenie Klientów do większej aktywności – dzięki temu zarówno prowadzenie konta, jak również korzystanie z karty płatniczej może od września br. pozostać bezpłatne. Opłata za konto (5 zł) anulowana będzie po zamówieniu karty do rachunku, a opłata za kartę (5 zł) po wykonaniu operacji bezgotówkowych na kwotę 200 zł miesięcznie (dla Pocztowego Konta Nestor) lub 300 zł miesięcznie (dla Pocztowego Konta Standard).

 

Poza wspomnianymi programami, nowością jest również zapewnienie Klientom możliwości nielimitowanej liczby bezprowizyjnych wypłat gotówki w sieci ponad 5000 bankomatów (PKO BP, BZ WBK, Kredyt Bank, Planet Cash4You), przy równoczesnym braku opłaty za wpłaty i wypłaty gotówki w sieci Poczty Polskiej, liczącej ponad 8 tys. punktów.

 

Nadal w ofercie  Banku Pocztowego  pozostaje możliwość dokonywania w placówkach Banku i Poczty Polskiej bezprowizyjnych opłat z konta za wszystkie comiesięczne rachunki – np. wodę, gaz, prąd, telefon.

Źródło: Bank Pocztowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.