Strona główna Wiadomości Lokata Bardzo Osobista w Banku BGŻ

Lokata Bardzo Osobista w Banku BGŻ

Lokata Bardzo Osobista w Banku BGŻ

W ofercie Banku BGŻ dostępny jest nowy produkt depozytowy dla klientów Bankowości Osobistej – Lokata bardzo osobista. Można ją założyć poprzez system eBGŻ lub zlecić to osobistemu doradcy.

Dzięki interaktywnym suwakom klienci mogą wybrać kwotę, którą chcą ulokować, zaznaczyć interesujący ich termin i jeszcze przed założeniem lokaty, za pomocą dynamicznego wykresu ilustrującego korzyści, otrzymają informację o wielkości spodziewanego zysku.

– To innowacyjne rozwiązanie daje klientowi możliwość dobrania okresu ulokowania (nadwyżek finansowych/oszczędności/) pieniędzy od 1 dnia do 24 miesięcy. Stałe oprocentowanie wynosi nawet 3,65 proc. w skali roku i jest uzależnione od wartości lokaty oraz okresu oszczędzania – powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej w Banku BGŻ. Interaktywny  wykres  pozwala od ręki porównać zysk, jaki osiągniemy, wybierając inny okres lokaty – dodał Andrzej Budasz. Minimalna kwota wymagana do otwarcia lokaty wynosi 1000 zł.

Bankowość Osobistą, dedykowaną klientom VIP, Bank BGŻ oferuje od niespełna roku.

– Lokata Bardzo Osobista to kolejny i nie ostatni w tym roku krok w drodze do realizacji celu jakim jest kompetentna  opieka nad finansami wyjątkowej grupy klientów w Banku BGŻ – powiedziała Agnieszka Siekierska, kierownik Wydziału Zarządzania Sprzedażą dla Klientów Bankowości Osobistej w Banku BGŻ.

Źródło: Bank BGŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.