Strona główna Wiadomości Kulturalne 5% – program zwrotu wydatków na kulturę i rozrywkę

Kulturalne 5% – program zwrotu wydatków na kulturę i rozrywkę

Kulturalne 5% – program zwrotu wydatków na kulturę i rozrywkę

W Banku BPH ruszyła promocja „Kulturalne 5%”. Posiadacze kart debetowych, wydanych do rachunku Lubię to! konto, mogą otrzymać zwrot do 5 proc. wartości transakcji zrealizowanych kartą w kinach, teatrach, księgarniach oraz restauracjach.

Z promocji mogą skorzystać posiadacze karty Visa payWave wydanej w dniach od 3 czerwca br. do 31 grudnia 2013 r. do nowego lub otwartego wcześniej rachunku Lubię to! konto. Program „Kulturalne 5%” obowiązuje do końca marca 2014 r.

Zwrot wydatków na kulturę i rozrywkę dotyczy transakcji dokonanych kartą Visa payWave w wybranych punktach handlowo-usługowych w całej Polsce i zaksięgowanych w danym miesiącu kalendarzowym. Posiadacze kart mogą uzyskać zwrot do 5 proc. (maksymalnie 30 zł miesięcznie) wartości transakcji zrealizowanych w kinach, teatrach, księgarniach oraz restauracjach, klubach i pubach.

Za otwarcie i prowadzenie Lubię to! konto bank nie pobiera opłat. Użytkownicy kart debetowych wydanych do rachunku mogą bez prowizji wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz w krajowych punktach handlowych i usługowych oznaczonych logo CashBack. Posiadacze rachunku, po podpisaniu odrębnej umowy, mogą korzystać z systemu bankowości internetowej Sez@m i realizować przelewy krajowe w PLN bez opłat,  a także korzystać ze zintegrowanej z systemem aplikacji Asystent Finansowy, która pomaga zarządzać domowym budżetem.

Lubię to! konto – najważniejsze informacje:

  • prowadzenie konta: 0 zł
  • wypłacanie gotówki kartą Visa PayWave ze wszystkich bankomatów w Polsce: 0 zł
  • wydanie w trybie standardowym karty Visa PayWave: 0 zł
  • miesięczna obsługa karty (pod warunkiem zrealizowania co najmniej 4 transakcji w miesiącu): 0 zł (w innym przypadku opłata wyniesie 6 zł)
  • przelewy krajowe w PLN przez system bankowości internetowej Sez@m: 0 zł
  • doładowania telefonu komórkowego: 0 zł
  • stałe zlecenie spłaty kredytu w Banku BPH: 0 zł

Źródło: Bank BPH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.