Strona główna Wiadomości Kredyty z programu Jeremie dostępne w województwie łódzkim

Kredyty z programu Jeremie dostępne w województwie łódzkim

Kredyty z programu Jeremie dostępne w województwie łódzkim

Od dziś do listy województw, w których można ubiegać się za pośrednictwem Idea Banku o preferencyjny kredyt, dołączyło województwo łódzkie. Przedsiębiorcy z tego regionu uzyskali dostęp do unijnej inicjatywy Jeremie – mają szanse otrzymać kredyt mimo krótkiego stażu prowadzenia biznesu albo braku odpowiedniego zabezpieczenia.

Idea Bank udostępnia przedsiębiorcom preferencyjne kredyty z inicjatywy Jeremi dzięki współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. – Tego rodzaju finansowanie jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mają utrudniony dostęp do oferty standardowej: dopiero startujących z biznesem lub niedysponujących stosownym zabezpieczeniem. Środki można przeznaczyć m.in. na zakup maszyn lub narzędzi, wdrażanie nowych technologii czy tworzenie nowych miejsc pracy – mówi Michał Knitter, dyrektor departamentu produktów w Idea Banku. Kredyty udzielane są na bardzo atrakcyjnych warunkach w ramach tzw. pomocy de minimis.

Z pomocy finansowej w ramach inicjatywy Jeremie w Idea Banku mogą korzystać przedsiębiorcy posiadający siedzibę lub prowadzący działalność w województwach: dolnośląskim i mazowieckim i od dziś również łódzkim. W niedalekiej przyszłości preferencyjne kredyty powinny być dostępne także w województwie wielkopolskim. Niedawno, ze względu na bardzo duże zainteresowanie przedsiębiorców, bank zakończył przyjmowanie wniosków o kredyt w województwach: zachodniopomorskim i pomorskim.

Przedsiębiorcy działający w Łodzi i okolicach mogą otrzymać do 500 tys. zł w ramach kredytu inwestycyjnego, do 350 tys. zł na start firmy lub 250 tys. zł kredytu obrotowego. We wszystkich wariantach okres spłaty może wynieść 59 miesięcy. Kredyty współfinansowane są ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013 udostępnianych w ramach inicjatywy Jeremie.

Źródło: Idea Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.