Strona główna Wiadomości Kredyty gotówkowe 7,99% i konsolidacja bez prowizji w Deutsche Bank PBC

Kredyty gotówkowe 7,99% i konsolidacja bez prowizji w Deutsche Bank PBC

Kredyty gotówkowe 7,99% i konsolidacja bez prowizji w Deutsche Bank PBC

Do końca sierpnia br. można skorzystać z dwóch nowych promocji Deutsche Bank PBC. Zgodnie z ich warunkami gotówka na dowolny cel dostępna jest z oprocentowaniem 7,99%, a kredyty konsolidacyjne zwolnione są z prowizji za ich przyznanie.

 

„Taniej być nie może” – kredyty gotówkowe z oprocentowaniem 7,99%. W ramach tej promocji oprocentowanie kredytów gotówkowych w wysokości od 20 tys. zł do 50 tys. zł wynosi tylko 7,99%. Oferta skierowana jest do osób uzyskujących dochody w wysokości min. 3500 zł netto w oparciu o umowę o pracę lub przedstawicieli wolnych zawodów takich jak lekarze, stomatolodzy, lekarze weterynarii, księgowi czy architekci prowadzący działalność gospodarczą. Prowizja z tytułu udzielenia kredytu wynosi 5%.

 

Osoby chcące skonsolidować zadłużenie, a jednocześnie uzyskać dodatkowe środki na dowolny cel, mogą skorzystać z dedykowanej, promocyjnej oferty kredytu gotówkowego. Preferencyjne warunki polegają na zwolnieniu z prowizji z tytułu udzielenia kredytu. Oprocentowanie wynosi 11,99%. Promocją objęte są kredyty w wysokości od 20 tys. zł do 150 tys. zł. Warunkiem skorzystania z oferty jest przeznaczenie przynajmniej 50% udzielonej kwoty kredytu na konsolidację zobowiązań w innych bankach, a także brak aktywnego kredytu w Deutsche Bank PBC na dzień złożenia wniosku.

 

Z obu promocji mogą skorzystać osoby, które złożą wniosek kredytowy do 31 sierpnia 2013 r. oraz podpiszą umowę do 19 września br.

 

db kredyt gotówkowy udzielany jest na dowolny cel w kwotach nawet do 150.000 zł netto na okres maksymalnie 7 lat. Jest on dostępny także w opcji z ubezpieczeniem, które
w zależności od wybranego pakietu obejmuje m.in. czasową lub trwałą niezdolność
do pracy Kredytobiorcy, hospitalizację na skutek wypadku czy ubezpieczenie następstw utraty pracy i zgonu. Ciekawym rozwiązaniem jest również kredyt gotówkowy przeznaczony na spłatę kilku zobowiązań w innych bankach – db kredyt konsolidacyjny, który otrzymał Złoty Laur Konsumenta 2012.

 

db kredyt motoryzacyjny pozwala na zakup dowolnego pojazdu, a więc samochodu, motoru, czy nawet motorówki, bez ograniczeń wieku, pochodzenia i wartości. Gotówka uzyskiwana jest przed ostatecznym wyborem przedmiotu zakupu, co ułatwia negocjowanie ceny. Dodatkowo osoby, które skorzystają z pakietu ubezpieczeniowego, mają zapewnione darmowe sprawdzenie stanu technicznego pojazdu przez specjalistę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.