Strona główna Wiadomości Citi uznany za najlepszy bank pod względem przywództwa

Citi uznany za najlepszy bank pod względem przywództwa

Citi uznany za najlepszy bank pod względem przywództwa

W corocznym badaniu Best Companies for Leadership, realizowanym przez Hay Group, jedynym bankiem, który znalazł sie w TOP 20 światowych marek, było Citigroup. W rankingu wyróżnione zostały firmy, które zarwówno w oczach pracowników jak i partnerów biznesowych, posiadają najlepsze praktyki przywódcze.

 

Ranking przygotowywany przez Hay Group powstaje nieprzerwanie od 2005 roku. W tym roku do jego przygotowania zebrano informacje odponad 18 000 pracowników z 2200 organizacji, którzy oceniali praktyki przywódcze własnych firm, a następnie wskazywali trzy firmy, które najbardziej podziwiają pod względem przywództwa.

 

– Jesteśmy dumni, że Citigroup powróciło do grona TOP 20 firm w rankinguBest Companies for Leadership.Najważniejsze w uzyskanym wyróżnieniu jest dla nas zewnętrzne uznanie umiejętności i kompetencji liderów naszej organizacji, na tle tak szerokiego rynku– mówi Beata Jaźwiec, Szef Pionu Zarządzania Kadrami w Citi Handlowy.Tak dobry wynik był możliwy miedzy innymi, ze względu na wdrożenie Standardów Przywództwa i jednolitego dla całego Citi programu szkoleniowego Leadership – dodaje Beata Jaźwiec.

 

Wyniki tegorocznego badania podkreślają znaczenie dwutorowości działań i skupienie się jednocześnie na innowacyjności oraz doskonałości operacyjnej. Firmy najlepsze pod względem przywództwa wykazują zdolność wprowadzania innowacji, a jednocześnie doskonale funkcjonują nawet w niespokojnych czasach, kiedy trzeba radzić sobie z coraz bardziej uciążliwymi warunkami biznesowymi.

 

Na podstawie zebranych na całym świecie odpowiedzi, zidentyfikowaliśmy 20 globalnych firm najlepszych pod względem przywództwa. To nie przypadek, że wyróżnione firmy są mistrzami zarówno w zakresie innowacyjności, jak i w osiąganiu doskonałości operacyjnej. Zawdzięczają to przywódcom posiadającym niezwykły zestaw umiejętności – komentuje Joanna Pommersbach, lider praktyki Leadership & Talent Hay Group Polska.

Źródło: Citi Handlowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.