Strona główna Wiadomości Konto z zyskiem w Banku BGŻ

Konto z zyskiem w Banku BGŻ

Konto z zyskiem w Banku BGŻ

Bank BGŻ oferuje nowe konto oszczędnościowe – Konto z zyskiem. Łączy ono zalety lokaty terminowej i konta osobistego z dostępem do środków na żądanie. Obecnie oprocentowanie rachunku wynosi 3 proc. w skali roku.

– Naszym klientom proponujemy konto z atrakcyjnym oprocentowaniem nowych środków. Za jego otwarcie i prowadzenie nie pobieramy opłat, a pieniądze można wpłacać i wypłacać w dowolnym momencie, bez utraty odsetek. Dodatkowo możliwa jest jedna bezpłatna wypłata w miesiącu, a klient może założyć dowolną liczbę kont – informuje Iwona Markiewicz-Zaleta, zastępca dyrektora Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej w Banku BGŻ.

Promocyjne warunki oprocentowania na poziomie 3 proc. w skali roku obowiązują do końca tego roku dla nowych oszczędności klientów, którzy otworzą Konto z zyskiem od 25 września do 31 października 2013 roku.

Konto z zyskiem to konto oszczędnościowe przeznaczone dla klientów, którzy posiadają konto osobiste z dostępem do systemów bankowości internetowej i telefonicznej eBGŻ i TeleBGŻ lub którzy otrzymują wyciągi drogą elektroniczną.

Źródło: Bank BGŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.