Konto dobrze doładowane w BGŻOptima

BGŻOptima wprowadza nową promocję na koncie oszczędnościowym. Od 28 października nowe środki do kwoty 150 tys. zł będą oprocentowane na 2,3 proc. w skali roku. „Konto dobrze doładowane” to oferta promocyjna skierowana do wszystkich klientów.

 

Nowe środki wpłacone na konta oszczędnościowe klientów BGŻOptima przez najbliższe cztery miesiące, w okresie od 28 października br. do 9 lutego 2017 roku będą oprocentowane na 2,3 proc. do kwoty 150 tys. zł. Nadwyżka wypracowywała będzie dla właściciela zysk w wysokości 1,7 proc.,  również według promocyjnych warunków. Wcześniej zgromadzone w BGŻOptima środki będą objęte standardowym oprocentowaniem 1,5 proc.

 

Według danych NBP, łączna wartość oszczędności polskich gospodarstw domowych wyniosła na koniec czerwca ponad 1,1 bln zł. Grubo ponad połowa, bo 56,9 proc. przypada na lokaty, konta oszczędnościowe i osobiste. Niestety, tylko część środków zgromadzonych w bankach pracuje efektywnie dla swoich właścicieli i przynosi dochód. – Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów w BGŻOptima staramy się regularnie oferować naszym klientom atrakcyjne rozwiązania pozwalające skutecznie pomnażać oszczędności. Nowa promocja na „Konto dobrze doładowane” dostępna jest dla wszystkich, tak aktualnych jak i nowych klientów – mówi Radosław Kozłowski, dyrektor ds. marketingu w BGŻOptima.

 

Na osoby, które do tej pory nie korzystały z usług BGŻOptima, czeka dodatkowo w ramach promocji  oferta specjalna. Mogą one wybrać jedną z dwóch oferowanych lokat na 3 miesiące dostępnych tylko dla nowych klientów. To Lokata Bezkarna z oprocentowaniem 3,2 proc w skali roku do 20 tys. zł oraz Lokata Bezkompromisowa oprocentowana na 3 proc. na środki do 100 tys. zł. Oba depozyty można w razie konieczności zerwać w dowolnym momencie bez utraty odsetek naliczonych od czasu założenia lokaty do jej zerwania.

 

Użytkownicy konta oszczędnościowego BGŻOptima nie ponoszą żadnych opłat związanych
z założeniem rachunku oraz przelewami z konta na rachunek powiązany w innym banku. Złożenie wniosku o konto oszczędnościowe w BGŻOptima oraz proces weryfikacji odbywa się całkowicie przez Internet.

 

Szczegóły oferty Konta Oszczędnościowego w BGŻOptima:

  • Oprocentowanie nowych środków do kwoty 150 tys. zł – 2,3 proc. w skali roku (promocja od 28 października do 9 lutego 2017r.)
  • Oprocentowanie nowych środków powyżej kwoty 150 tys. zł – 1,7 proc. w skali roku (promocja od 28 października do 9 lutego 2017r.)
  • Oprocentowanie dotychczasowych środków – 1,5 proc. w skali roku.
  • 0 zł za prowadzenie konta oraz przelewy na rachunek powiązany.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.