Strona główna Wiadomości Konto bankowe dla kierowcy – na co zwrócić szczególną uwagę

Konto bankowe dla kierowcy – na co zwrócić szczególną uwagę

Konto bankowe dla kierowcy – na co zwrócić szczególną uwagę

Przy wyborze konta osobistego, bez wątpienia powinniśmy kierować się swoimi potrzebami oraz oczekiwaniami. Dlatego też będąc posiadaczem samochodu warto poszukać banku, który zaoferuje nam profity i udogodnienia skrojone właśnie na miarę kierowcy. Jakie zatem walory powinien spełniać idealny rachunek bankowy dla kierowcy i gdzie go powinniśmy szukać?


Oferta rachunków osobistych dostępnych obecnie na rynku jest niezwykle bogata, a same banki do kont, oferują nam coraz więcej możliwości oraz profitów czy cross-promocji. Wszystko to sprawia, że jest nam trudno podjąć decyzję i dokonać świadomego wyboru konta osobistego, które rzeczywiście będzie dopasowane do naszych potrzeb. Oprócz bardzo ważnej możliwości bezpłatnego prowadzenia rachunku i darmowej karty płatniczej, powinniśmy poszukiwać dodatkowych udogodnień, które przynosić nam będą jak najwięcej korzyści w codziennym życiu.

 

Jesteś kierowcą? Szukaj bonusów dla zmotoryzowanych


W dzisiejszych czasach, kiedy ceny paliwa znów znacząco wzrosły, a ubezpieczyciele zapowiadają kolejne podwyżki polis OC, warto zastanowić się, w jaki sposób można zaoszczędzić na całościowej eksploatacji swoich pojazdów. Duża część ekspertów najczęściej mówi o przysłowiowym „zdjęciu nogi z gazu” i ekonomicznym trybie jazdy. Są jednak także inne sposoby, które pomagają zaoszczędzić na wydatkach związanych z użytkowaniem auta. Przykładem może być właśnie umiejętne korzystanie z ofert niektórych banków, które wychodzą naprzeciw potrzebom kierowców.

 

Jeśli często korzystamy z samochodu i dużo podróżujemy, warto zwrócić uwagę na konto bankowe, w którym wypłaty z bankomatów za granicą, nie będą zbyt obciążające dla naszego portfela. Jeżeli podczas wyjazdów, zamierzamy korzystać z usług banku przez Internet, zdecydujmy się na konto z bezpiecznym i przyjaznym systemem bankowości elektronicznej. Spore znaczenie dla kierowców powinny mieć również dodatkowe profity, takie jak atrakcyjne systemy moneyback, programy lojalnościowe, czy też serwisy assistance. Jeśli często tankujemy swoje auto, poszukajmy banku, który zaoferuje nam odczuwalne oszczędności na kosztach paliwa. Dzięki takim udogodnieniom będziemy mogli wygenerować odczuwalne oszczędności związane z użytkowaniem oraz utrzymaniem samochodu.

 

Oprócz typowych korzyści dla zmotoryzowanych, należy także obowiązkowo zwrócić uwagę, czy bank posiada atrakcyjną ofertę depozytową. Dobrze oprocentowane lokaty, to przecież wciąż jeden z najefektywniejszych i bezpiecznych sposobów na pomnażanie wypracowanych wcześniej oszczędności.

 

Konto Jedyne w Toyota Bank


Godnym polecenia rachunkiem, który daje wiele pakietów korzyści dla kierowców jest Konto Jedyne, które znajdziemy w ofercie Toyota Bank. Warto zaznaczyć, że jest to produkt, który sprzyja wszystkim zmotoryzowanym klientom i właścicielom aut dowolnej marki (nie tylko Toyoty).

 

Założenie Konta Jedynego jest darmowe, podobnie jak wydanie i obsługa karty debetowej. Mimo iż za korzystanie z rachunku teoretycznie trzeba zapłacić 2,49 zł miesięcznie, to opłaty tej można dość łatwo uniknąć. Jak? Wystarczy, że co miesiąc dokonamy transakcji kartą na minimum 400 zł. Choć konto osobiste nie służy docelowo do generowania i gromadzenia oszczędności na rachunku, to posiadając ten nowoczesny rachunek w Toyota Bank, można dodatkowo zarobić dzięki powiązanym ofertom specjalnym i promocjom. W jaki sposób? Biorąc udział w długofalowej akcji „Tankuj korzyści do pełna”.

 

Przystępując do promocji „Tankuj korzyści do pełna”, będziemy mogli wypracować nawet do 10% zwrotu kosztów za zakupy na stacjach paliw. Maksymalna miesięczna kwota zwrotu wynosi 50 zł miesięcznie, co w skali roku daje nam aż 600 zł oszczędności. Przyjmując zatem średnią cenę paliwa 4,70 zł za litr (PB95 i ON), dzięki promocji możemy pozyskać ponad 120 dodatkowych litrów w skali roku.

 

Dołączenie do promocji jest bardzo proste, wystarczy założyć wspomniane Konto Jedyne, wypełnić krótki formularz rejestracyjny na stronie banku i za benzynę oraz inne produkty i usługi na stacji benzynowej płacić dedykowaną do rachunku kartą Toyota Bank. Wysokość moneybacku uzależniona jest od stanu środków pieniężnych, jakie gromadzić będziemy w banku. Oczywiście im więcej środków zdeponujemy, tym większy zwrot otrzymamy.

 

Przyglądając się jednak warunkom depozytów w Toyota Bank, można śmiało powiedzieć, że ulokować pieniądze w tej instytucji naprawdę warto. Urozmaicona oferta lokat, charakteryzuje się niezwykle konkurencyjnymi warunkami oraz ponadprzeciętnym oprocentowaniem. Wszystkich kierowców z pewnością ucieszy także fakt, że w bardzo atrakcyjnej cenie (8 zł /msc.) bank oferuje Serwis Medyczny lub Moto Assistance. Dzięki nim, nie będziemy musieli martwić się o ewentualne holowanie lub dostarczenie paliwa czy też transport medyczny albo dostawę leków.

 

Szeroki wachlarz korzyści wynikających z założenia Konta Jedynego w Toyota Bank, z pewnością powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających kierowców.

Źródło: Toyota Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.