Strona główna Wiadomości Konto Active za 0 zł dla klientów korzystających z Zeccera

Konto Active za 0 zł dla klientów korzystających z Zeccera

Konto Active za 0 zł dla klientów korzystających z Zeccera

eurobank wraz z firmą Zeccer przygotował akcję promocyjną konta Active. Klienci w wieku 18-26 lat mogą otworzyć konto, które będzie prowadzone bez opłat. Dodatkowo uczestnicy akcji otrzymają pakiet 100 darmowych stron od Zeccera do wykorzystania w jego drukarkach znajdujących się w kilkudziesięciu punktach w Polsce.


Akcja promocyjna trwa od 9 maja do 31 lipca br. Jej adresatami są osoby, które korzystają z serwisu Zeccer oraz nie posiadają obecnie konta w eurobanku. Aby dołączyć do akcji należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny po zalogowaniu do serwisu lub aplikacji mobilnej Zeccer, a następnie zawrzeć z eurobankiem umowę o prowadzenie konta Active.

 

Osoby, które w terminie do 18 lipca br. złożą wniosek o konto, a następnie do 31 lipca br. podpiszą umowę o prowadzenie konta Active, będą mogły skorzystać z promocyjnych warunków:

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za wydanie i korzystanie z karty
  • zwrot prowizji za udzielnie Limitu w Koncie

 

Powyższe warunki będą obowiązywały do końca roku kalendarzowego, w którym klient będzie obchodził 26. urodziny. Klienci otrzymają również pakiet 100 darmowych stron do wykorzystania w drukarkach Zeccer zlokalizowanych w 17 miastach, głównie na terenie uczelni wyższych.

Poza bonusami wynikającymi z akcji promocyjnej klienci posiadający konto Active mogą zyskać:

  • 0 zł za wypłaty w PLN ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za przelewy i zlecenia stałe przez Internet
  • 5% zwrotu – nawet 720 zł rocznie – za wydatki kartą do konta lub smartfonem na sport, rozrywkę i rekreację w ramach bezpłatnego programu „Rodzina i Przyjaciele”
  • dostęp do wygodnych płatności mobilnych telefonem w ramach płatności mobilnych Visa

Zeccer jest wrocławskim start-upem, który intensywnie rozwija sieć samoobsługowych drukarek w największych polskich miastach – obecnie Zeccer to 56 drukarek w 17 miastach. Pomysł darmowego drukowania wychodzi też poza granice Polski, bo pierwsze drukarki Zeccera dotarły już do Berlina.

Źródło: Euro Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.