Strona główna Wiadomości Bankowanie dla Młodych – mobilnie, internetowo i tanio

Bankowanie dla Młodych – mobilnie, internetowo i tanio

Bankowanie dla Młodych – mobilnie, internetowo i tanio

Od maja każdy, kto ukończył 18 lat a nie przekroczył jeszcze 26. może założyć konto dedykowane dla ludzi młodych, otwartych na świat, chcących korzystać z możliwości nowych technologii bankowych i wygodnie podróżować.

PKO Konto dla Młodych można otworzyć przez internet – wystarczy na stronie http://www.pkobp.pl/dzieci-uczniowie-… wypełnić elektroniczny wniosek a umowę rachunku do podpisu dostarczy kurier. Można też otworzyć rachunek w oddziale banku. Od maja oferta jest dostępna nie tylko dla studentów i absolwentów uczelni, ale dla wszystkich młodych osób zainteresowanych nowoczesnym bankowaniem.

Konto z Tobą gdziekolwiek jesteś

PKO Konto dla Młodych jest jednym z najbardziej nowoczesnych rachunków tego typu na rynku, a korzystanie z niego jest bezpłatne. Posiadacz konta może go używać w każdym miejscu na świecie korzystając z takiego narzędzia jakie lubi najbardziej: smartfona, tabletu, notebooku lub komputera. Do korzystania z konta przy pomocy urządzeń mobilnych przeznaczona jest aplikacja IKO, po zainstalowaniu której można sprawdzać stan konta, robić przelewy – również na numer telefonu. Dodatkowo można wypłacać gotówkę z bankomatów w kraju oraz płacić w punktach handlowo-usługowych –  sprzedawca poprosi wtedy o sześciocyfrowy kod BLIK. Przez IKO można też zakładać lokaty, sprawdzić bieżące kursy walut i gdzie znajduje się najbliższy oddział PKO lub bankomat.

Jeszcze więcej możliwości daje internetowy serwis transakcyjny iPKO, w którym posiadacz PKO Konta dla Młodych może całościowo zarządzać swoim budżetem oraz dokonać zakupu innych produktów i usług oferowanych przez bank.

Nowocześnie i tanio

Bank nie pobiera opłat za korzystanie z PKO Konta dla Młodych, za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, za krajowe przelewy internetowe i udzielenie kredytu odnawialnego. Do konta można otrzymać kartę debetową, której użytkowanie jest bezpłatne jeśli w ciągu miesiąca rozliczeniowego zostanie nią dokonanych co najmniej 5 płatności na dowolne kwoty. Jeśli posiadacz karty nie zapłaci nią w ciągu miesiąca ani razu opłata wyniesie 5 zł.

Ćwiczenie z oszczędzania

Mając PKO Konto dla Młodych można korzystać z usługi autooszczędzanie . Posiadacz konta wskazuje rodzaj transakcji (płatność kartą, telefonem z IKO, przelewy, zlecenie stałe), od których za każdym razem część środków automatycznie zasili wybrany przez niego rachunek  np. Konto Oszczędnościowe Plus. Można wybrać następujące formy autooszczędzania: przelew stałej kwoty od każdorazowej transakcji – np. 2 zł, przelew procentowej wartości po każdorazowej transakcji – np. 1%, przelew końcówki kwoty zaokrąglonej do pełnych złotych od każdorazowej transakcji. Warto spróbować. Efekty są zaskakujące jako pokazują doświadczenia klientów PKO.

Źródło: PKO Bank Polski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.