Konta Bliskie i Bez Ograniczeń w ofercie Banku Pocztowego

Od 1 lutego Bank Pocztowy zaoferuje dwa nowe konta. Bliskie Konto Pocztowe to rachunek, który jest darmowy przy dokonywaniu płatności kartą. Natomiast Pocztowe Konto Bez Ograniczeń w ramach stałej, miesięcznej opłaty pozwala na realizację bardzo wielu operacji bankowych bez dodatkowych opłat. Wystartuje także Program dla posiadaczy nowych kont, umożliwiający uzyskanie zwrotu 5% wartości płatności dokonanych kartą.


Klienci, którzy zdecydują się na korzystanie z Bliskiego Konta Pocztowego, bez opłat będą mogli  wpłacać i wypłacać gotówkę na każdej Poczcie oraz dokonywać przelewów poprzez bankowość internetową oraz IVR. Konto umożliwia także unikalną na rynku usługę dostarczenia gotówki do domu przez listonosza. Co ważne, usługa ta, która standardowo kosztuje 7 zł, Seniorom po 65 roku życia świadczona będzie za 5 zł. To nie jedyny ukłon Banku w stronę tej Grupy Klientów. Wszyscy Klienci mogą korzystać z Bliskiego Konta Pocztowego za 0 zł – wystarczy, że w ciągu miesiąca dokonają płatności kartą o łącznej wartości 300 zł (od 1 marca br. płatności będą mogły być dokonywane także Naklejką płatniczą). W razie niedokonania płatności o łącznej wartości 300 zł, prowadzenie konta kosztować będzie 10 zł miesięcznie, a w przypadku wspomnianych Seniorów opłata będzie niższa i wyniesie 5 zł. Warto pokreślić, że wydanie i użytkowanie karty do konta jest bezpłatne.


Pocztowe Konto Bez Ograniczeń to rachunek, dzięki któremu Klienci bez dodatkowych opłat dokonają wszelkich przelewów krajowych i zleceń stałych, niezależnie od wybranego kanału obsługi, w tym m.in. dowolnej liczby przelewów natychmiastowych. Ponadto, bez prowizji będą wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów krajowych, a raz w miesiącu zamówią darmowe dostarczenie gotówki przez listonosza. Wszystko w ramach jednej opłaty za prowadzenie konta w wysokości 15 zł miesięcznie. Podobnie jak w przypadku konta Bliskiego – wydanie i użytkowanie karty jest bezpłatne.

 

– Naszymi nowymi rachunkami jesteśmy w stanie spełnić różnorodne oczekiwania Klientów. Ceniących sobie darmowość rachunku gdyż dla Klientów dokonujących płatności kartą konto prowadzone będzie za 0 zł. Aktywnych ponieważ w ramach jednej opłaty miesięcznej dostają szeroki dostęp do bezpłatnych przelewów i nielimitowanych wypłat z bankomatów. A dla wszystkich posiadaczy nowych Kont  mamy bezpłatną kartę oraz możliwość uzyskania w 2017 r. zwrotu 200 zł za płatności dokonane kartą w aptekach, obiektach sportowych lub kulturalnych mówi Karolina Stefanowicz, Dyrektor Departamentu Rozwoju Produktów w Banku Pocztowym.

Także od 1 lutego br. dla posiadaczy ww. kont Bank Pocztowy wprowadza Program Same Korzyści. Klienci, którzy do niego przystąpią, mają możliwość uzyskania 5% zwrotu kwoty płatności dokonanych kartą do konta. Przystępując do Programu Klient decyduje, w której z kategorii punktów handlowo-usługowych chce uzyskiwać zwrot wydatków, mając do wyboru: Zdrowie (apteki), Kultura (kina, teatry, muzea, opery, filharmonie), Sport i rekreacja (sklepy sportowe, sklepy rowerowe/serwis, pływalnie, baseny, parki wodne, parki rozrywki, atrakcje turystyczne, obiekty i kluby sportowe oraz fitness, obozy sportowe i rekreacyjne, stoki narciarskie, szkoły tańca). W dowolnym czasie Klient może dokonać zmiany wybranej kategorii, zgodnie ze swoimi potrzebami. Dzięki Programowi, na konto Klientów co miesiąc może trafić zwrot w wysokości do 20 zł, łącznie 200 zł w 2017 r.

 

Od 1 lutego br. Bank wycofuje z oferty Pocztowe Konto ZawszeDarmowe. Jego posiadacze obsługiwani będą na dotychczasowych warunkach.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.