Strona główna Wiadomości Konkurs "Masz to jak w Alior Banku!" rozstrzygnięty

Konkurs "Masz to jak w Alior Banku!" rozstrzygnięty

Konkurs "Masz to jak w Alior Banku!" rozstrzygnięty

Konkurs „Masz to jak w Alior Banku!”, organizowany przez Alior Bank we współpracy z Mastercard, został rozstrzygnięty. Zwycięzca otrzymał samochód Renault Captur z 5-letnim pakietem gwarancyjnym.


Konkurs skierowany był do nowych klientów banku. By wziąć w nim udział, należało m.in. złożyć wniosek o otwarcie Konta Wyższej Jakości i wydanie karty debetowej Mastercard, a następnie wypełnić zgłoszenie konkursowe i dokończyć zdanie: „Chciałbym mieć 5-letnią gwarancję na”.

 

Jury konkursu wyłoniło autorów najciekawszych, najbardziej pomysłowych odpowiedzi. Zwyciężył pan Paweł z Warszawy, który w nagrodę odebrał samochód Renault Captur z 5-letnim pakietem gwarancyjnym. Uroczyste wręczenie odbyło się 26 stycznia br.

Ponadto kolejnych 120 uczestników, którzy udzielili najciekawszych odpowiedzi, do 31 stycznia br. otrzyma pakiety Spotify Premium, czyli bezpłatny, nieograniczony dostęp do muzyki z całego świata – również na okres 5 lat.

 

Konto Wyższej Jakości to pierwsze konto na rynku bez żadnych opłat i z 5-letnią gwarancją. Klienci nie ponoszą żadnych opłat za korzystanie z rachunku, za kartę do konta oraz wszystkie inne operacje i usługi, a bank gwarantuje niezmienność tych warunków przez co najmniej 5 lat. Przedstawione warunki dostępne są dla klientów otrzymujących na Konto Wyższej Jakości jednorazowy wpływ na kwotę min. 2 500 zł/mies. z innego banku lub z konta firmowego prowadzonego w Alior Banku, lub na rachunku których zostaną rozliczone transakcje bezgotówkowe wykonane kartą na kwotę min. 700 zł/mies.

Źródło: Alior Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.