Strona główna Wiadomości Kolejna edycja Biznes Lokaty dla klientów MSP w PKO Banku Polskim

Kolejna edycja Biznes Lokaty dla klientów MSP w PKO Banku Polskim

Kolejna edycja Biznes Lokaty dla klientów MSP w PKO Banku Polskim

Biznes Lokata kierowana do małych i średnich przedsiębiorstw cyklicznie pojawia się w ofercie Banku. 15 lipca ruszyła VII edycja tego produktu. Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci sektora MSP PKO Banku Polskiego, jak i firmy niebędące klientami banku.

Środki na Biznes Lokacie oprocentowane są do 1,70% w stosunku rocznym w przypadku dotrzymania terminu 3 miesięcy, 1,75% dla 6 miesięcy lub 1,8% dla 12 miesięcy. W przypadku wcześniejszej całej lub częściowej wypłaty środków klient otrzymuje należne, wynikające z harmonogramu odsetki. Minimalna kwota lokaty to 10 tys. zł.

– Wznowienie lokaty to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, jak również efekt aktywnej komunikacji z naszymi klientami. Biznes Lokata to instrument depozytowy dający możliwość wygenerowania dla firmy większych zysków z oprocentowania niż jest to możliwe na rachunkach bieżących firmy. Wartością dodaną produktu, oprócz możliwość wypłaty środków w każdym momencie trwania Biznes Lokaty, jest gwarancja jej progresywnego oprocentowania – mówi Natalia Brzyska, menadżer produktu w biurze produktów depozytowo-transakcyjnych PKO Banku Polskiego.

Biznes Lokatę można założyć zarówno w oddziale PKO Banku Polskiego, jak i poprzez bankowość elektroniczną iPKO. Dodatkowo klienci mają możliwość prowadzenia nieograniczonej liczby lokat w okresie obowiązywania oferty Biznes Lokata MSP.

Źródło: PKO Bank Polski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.