Strona główna Wiadomości Klienci Banku Pekao złożyli już pierwsze wnioski w ramach programu Rodzina 500+ w systemie Pekao24

Klienci Banku Pekao złożyli już pierwsze wnioski w ramach programu Rodzina 500+ w systemie Pekao24

Klienci Banku Pekao złożyli już pierwsze wnioski w ramach programu Rodzina 500+ w systemie Pekao24
????????????????????????????????????

Od samego rana rodzice składają wnioski w ramach programu Rodzina 500+ w systemie bankowości internetowej Pekao24. Proces złożenia wniosku w bankowości elektronicznej – zgodnie z zapowiedziami Banku – okazał się bardzo szybki. Rodzicowi wypełnienie wniosku w wersji uproszczonej zajmuje średnio niecałe 4 minuty.  

Pierwszego kwietnia, tuż przed godziną 6 rano Bank Pekao udostępnił klientom możliwość złożenia wniosku w ramach programu Rodzina 500+ w systemie bankowości internetowej Pekao24. Pierwsi rodzice wysłali wniosek za pośrednictwem systemu Pekao24 z samego rana. Usługa cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów Banku, co 2 sekundy wysyłany jest wniosek do systemu emp@tia za pośrednictwem bankowości elektronicznej Pekao. Proces składania wniosków w systemie Pekao24 przebiega bez żadnych przeszkód.

Dzięki częściowemu wypełnieniu formularza danymi osobowymi wnioskodawcy, a także automatycznemu przepisywaniu pól już wypełnionych w innych częściach wniosku, średnio klienci wypełniają wniosek w wersji uproszczonej w czasie krótszym niż 4 minuty. Średni czas wypełnienia wniosku w wersji pełniej, która wymaga załączenia skanów dokumentów, wynosi 9 minut.

W systemie Pekao24 rodzice składają przede wszystkim wnioski na drugie i kolejne dziecko. Wnioski uproszczone stanowią około 90% wniosków złożonych przez Bank do systemu emp@tia.

Źródło: Bank Pekao SA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.