Każdy duet zyskuje – nowa oferta „Pożyczki Dwuosobowej” w Alior Banku

Alior Bank przygotował nową ofertę pożyczki gotówkowej. Klienci, którzy wspólnie wezmą „Pożyczkę Dwuosobową”, mogą otrzymać oprocentowanie niższe aż o 50 proc. od standardowego.

 

„Pożyczka Dwuosobowa” to propozycja dla osób, które potrzebują funduszy na remont domu, wakacyjne podróże w gronie znajomych czy zakup sprzętu AGD. O wspólną pożyczkę mogą ubiegać się minimum dwie osoby. Oferta przeznaczona jest zatem dla małżeństw, ale nie tylko. Do skorzystania z promocji Alior Bank zachęca także przyjaciół, rodzeństwo, krewnych itp. O pożyczkę mogą ubiegać się również osoby wspólnie prowadzące biznes.

 

W przypadku „Pożyczki Dwuosobowej” bank obniża jej oprocentowanie o 50 proc. w stosunku do standardowej oferty. Maksymalna kwota to 200 tys. zł, a okres kredytowania może wynieść nawet 60 miesięcy.

 

Pożyczka może być wykorzystana na dowolny cel. Od pożyczkobiorców zależy, czy pieniądze przeznaczą na wspólny cel, czy też posłużą one realizacji potrzeby jednej osoby. Pożyczkę można wykorzystać też na konsolidację innych zobowiązań, czyli zamianę jednego lub kilku kredytów na jeden tańszy.

 

Pożyczka dostępna jest w oddziałach i placówkach partnerskich Alior Banku. Wniosek można złożyć również przez internet – bank oddzwoni z ofertą, więc klienci nie muszą odwiedzać oddziału.

 

Wprowadzenie nowej pożyczki będzie wspierane kampanią marketingową w TV i internecie. Spot będzie emitowany we wszystkich głównych stacjach telewizyjnych (TVP1 TVP2, POLSAT, TVN) oraz w 115 kanałach tematycznych. Najnowszą reklamę można zobaczyć także na kanale Alior Banku na YouTube.

Działania w internecie obejmą m.in.: działania zasięgowe, promocję w największych porównywarkach finansowych, a także kampanie mailingowe.

 

Więcej informacji o „Pożyczce Dwuosobowej” Alior Banku można znaleźć na stronie internetowej: https://www.aliorbank.pl/klienci-indywidualni/kredyty-i-pozyczki/pozyczka-dwuosobowa.html

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.