Karta kredytowa Citibank-BP PAYBACK – bez opłat i 23 000 punktów PAYBACK na start

Na uczestników Programu PAYBACK czeka nowa promocja, dzięki której wraz z kartą kredytową Citibank-BP można otrzymać 23 000 punktów PAYBACK.  Jedna z flagowych kart kredytowych Citibanku jest teraz bezterminowo i bezwarunkowo zwolniona z opłat za wydanie, odnowienie i prowadzenie. Przed startem promocji miesięczna opłata za tę kartę wynosiła 8 zł (wersja Silver) lub 18 zł (wariant Gold).

 

Każdy uczestnik, za samo zawarcie umowy na kartę Citibank-BP PAYBACK (w wersji Gold), otrzyma 3 000 punktów powitalnych. Ponadto za aktywację karty dostanie dodatkowo 10 000 punktów PAYBACK. Premiowane będą również dwie pierwsze transakcje z użyciem karty na kwotę min. 50 zł. Za każdą z nich uczestnik otrzyma 5 000 punktów. Tak więc saldo punktów PAYBACK osoby, która stanie się posiadaczem karty w wersji Gold, może powiększyć się nawet o 23 000 punktów. Taką liczbę punktów można wymienić na np. perfumy czy ekspres do kawy w Sklepie z Nagrodami PAYBACK lub zatankować ok. 50 litrów paliwa na stacjach BP.

 

– Co trzeci klient Citi Handlowy wskazuje programy lojalnościowe przypisane do swojej karty kredytowej jako główny benefit. To także jedna z tych funkcjonalności, która decyduje o wyborze danej karty w banku na co wskazuje 22 proc. z nich . Nowa oferta przygotowana wraz z Payback  to propozycja, która pozwoli zgromadzić punkty jeszcze szybciej niż dotyczas, a z karty korzystać bez dodatkowych opłat. To z pewnością uatrakcyjni korzystanie z produków i usług Citi Handlowy .– mówi Marcin Domagała, dyrektor biura ds. zarządzania i rozwoju oferty produktowej w Citi Handlowy.

 

Na tym jednak nie kończy się możliwość zbierania punktów PAYBACK z kartą kredytową wydaną przez Citi Handlowy. Jej posiadacze przez cały okres trwania umowy będą otrzymywać punkty za wszystkie transakcje z użyciem tej karty – podczas zakupów w tradycyjnych punktach sprzedaży i we wszystkich sklepach online, w Polsce i zagranicą. U partnerów PAYBACK punkty naliczane będą dwukrotnie (przez bank i przez partnera, według właściwego dla niego przelicznika). Za każde wydane tą kartą 5 zł jej posiadacz otrzyma od Citi Handlowy 1 punkt PAYBACK, a na stacjach BP 1 punkt przyznawany będzie za każde wydane 2 zł. W każdym miesięcznym okresie rozliczeniowym w banku można zdobyć tą metodą maksymalnie do 1 000 punktów PAYBACK. Punkty przyznawane przez Citi Handlowy nie będą naliczane jedynie za transakcje dokonane na innych stacjach benzynowych niż BP.

 

Ponadto karta Citibank-BP PAYBACK jest równocześnie w pełni funkcjonalną kartą PAYBACK. Dzięki niej uczestnicy nie będą musieli już pamiętać o noszeniu przy sobie dedykowanej karty Programu. Na rewersie tej karty kredytowej znajduje się bowiem numer PAYBACK, który wystarczy połączyć ze swoim dotychczasowym kontem PAYBACK na stronie internetowej payback.pl lub poprzez infolinię i zbierać punkty podczas codziennych zakupów z użyciem karty.

 

W ramach promocji – oprócz konieczności spłaty zadłużenia – posiadanie tej karty nie wiąże się z żadnymi obowiązkami. Założenie karty, jej odnowienie i prowadzenie jest całkowicie bezpłatne, a brak opłat jest bezwarunkowy. Wszyscy posiadacze karty mogą korzystać z 56-dniowego okresu bezodsetkowego. W przypadku spłat zadłużenia karty w ratach RRSO wynosi 10,76%. Citi Handlowy umożliwia również regulowanie domowych rachunków z limitu karty kredytowej – bez prowizji i w ramach  okresu bezodsetkowego. Karta Citibank-BP PAYBACK daje również dostęp do Programu Rabatowego , dla Kart Kredytowych Citibank, która zapewnia  dostęp do zniżek w wysokości do 50% w ponad 4800 punktach usługowo-sprzedażowych w całej Polsce. To pierwsza i jedna z największych jeśli chodzi o liczbę partnerów oraz inicjatyw tego typu w Polsce. e. Posiadacze kart kredytowych Citibanku nie muszą mieć konta w tym banku, spłat można dokonywać z dowolnego rachunku.

 

Pierwszym krokiem do złożenia wniosku o kartę jest wypełnienie formularza kontaktowego na stronie LINK. . Po jego uzupełnieniu do osoby zainteresowanej kartą zadzwoni przedstawiciel banku, by po telefonicznym zweryfikowaniu zdolności kredytowej przygotować wniosek o otrzymanie karty. Pod powyższym adresem można również znaleźć więcej informacji nt. Motokarty Citibank-BP PAYBACK wraz z regulaminem promocji.

Z oferty mogą skorzystać wszyscy uczestnicy Programu PAYBACK, którzy po 1 stycznia 2014 roku nie posiadali jakiejkolwiek karty kredytowej Citibanku. Promocja dostępna jest do 30 czerwca 2017 r.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.