Strona główna Wiadomości Karta Banku Millennium zwyciężyła w rankingu Forbesa

Karta Banku Millennium zwyciężyła w rankingu Forbesa

Karta Banku Millennium zwyciężyła w rankingu Forbesa

Karta Millennium MasterCard World Signia/Elite VIP zajęła pierwsze miejsce w rankingu prestiżowych kart kredytowych miesięcznika Forbes. To trzecie z rzędu zwycięstwo czarnej karty oferowanej przez Bank Millennium w tym zestawieniu.


W tegorocznym rankingu czarnych kart kredytowych miesięcznika Forbes oceniono 14 czarnych kart, wydawanych przez banki najzamożniejszym Klientom. Karta Millennium MasterCard World Signia/Elite VIP,podobnie jak w dwóch ubiegłych latach, zajęła w nim pierwsze miejsce.

 


 

Autorzy rankingu ocenili pakiety usług i ubezpieczeń dodane do kart, wysokość maksymalnego limitu kredytowego, opłaty związane z korzystaniem z karty oraz jej funkcjonalność i wygodę użytkowania. O zwycięstwie czarnej karty oferowanej przez Bank Millennium zdecydował brak opłat za jej wydanie i użytkowanie, wysoki (nawet do 2 mln zł) limit kredytowy, nisko oprocentowany kredyt oraz bogaty pakiet ubezpieczeń oraz usług concierge i assistance. Pod uwagę wzięto także dostęp do licznych zniżek w sklepach w ramach programu „Inspiracje” oraz szeroki zakres programu Priority Pass dla posiadaczy karty. Wraz z kartą kredytową Klient otrzymuje bezpłatnie imienną, prestiżową kartę Priority Pass, która stanowi międzynarodową przepustkę do ponad 600 ekskluzywnych saloników na lotniskach w przeszło 100 krajach na całym świecie – bez względu na rodzaj czy klasę wykupionego biletu, a także dla dowolnej liczby osób towarzyszących.

 

– Karta kredytowa oferowana najzamożniejszym klientom powinna być nie tylko nowoczesnym i wygodnym środkiem płatniczym, ale także otwierać dostęp do szeregu wyjątkowych przywilejów. Kolejne zwycięstwo karty Millennium MasterCard World Signia/Elite VIP w prestiżowym rankingu potwierdza, że jest ona doskonale dopasowana do stylu życia nawet najbardziej wymagających Klientów – mówi Tomasz Misiak, dyrektor Departamentu Marketingu Bankowości Detalicznej w Banku Millennium.

 

Poza bogatym pakietem usług assistance i concierge, karta daje dostęp do dodatkowych programów, np. World Signia MasterCard Privileges Europe, który umożliwia korzystanie z szerokiego wachlarza zniżek i przywilejów na całym świecie. Częste korzystanie z czarnej karty również przynosi zyski – posiadacze kart włączonych do programu World MasterCard Rewards otrzymują punkty za użytkowanie karty, które następnie mogą zostać wymienione na bilety lotnicze lub rezerwacje hotelowe.

 

Karta Banku Millennium zapewnia użytkownikom także poczucie bezpieczeństwa, poprzez szereg pakietów ubezpieczeń z gwarantowanymi wysokimi sumami ubezpieczenia (m.in. do 1 miliona euro w przypadku kosztów leczenia za granicą i 500 tys. euro na pokrycie kosztów następstw nieszczęśliwych wypadków w podróży zagranicznej). Świadczenia obejmują także członków rodziny, nawet w sytuacji, gdy podróżują oni bez posiadacza karty. Co istotne, ochrona nie jest uzależniona od użycia karty przy płatności za podróż – aktywacja ubezpieczenia odbywa się automatycznie.

Źródło: Bank Millennium

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.