Strona główna Wiadomości Nowe Konto Oszczędnościowe w Meritum Banku

Nowe Konto Oszczędnościowe w Meritum Banku

Nowe Konto Oszczędnościowe w Meritum Banku

Meritum Bank wprowadza do oferty nowe Konto Oszczędnościowe, którego oprocentowanie wynosi 3,6 proc. w skali roku dla wszystkich zgromadzonych oszczędności, już od 1 złotego. Nowa oferta dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku. Wszystkie przelewy wewnętrzne zlecane z tego rachunku są bezpłatne.

 

Nowe Konto Oszczędnościowe zapewnia nie tylko jedną z najlepszych stawek oprocentowania na rynku – 3,6 proc. w skali roku, ale także całkowitą elastyczność w dysponowaniu zgromadzonymi na rachunku pieniędzmi, ponieważ przelewy zlecane z tego rachunku są bezpłatne.

 

– Elastyczność to jedna z podstawowych cech konta oszczędnościowego, która odróżnia je od lokat terminowych. W naszej nowej ofercie znacznie ją zwiększyliśmy umożliwiając klientom bezpłatne wykonywanie dowolnej liczby przelewów z rachunku- mówi Piotr Stankiewicz, dyrektor departamentu produktów oszczędnościowych i inwestycyjnych Meritum Banku. – Wierzymy, że to rozwiązanie zachęci do korzystania z konta oszczędnościowego osoby, które lubią mieć zagwarantowany stały i bezpłatny dostęp do swoich oszczędności – dodaje.

 

Otwarcie i prowadzenie nowego Konta Oszczędnościowego jest bezpłatne. Można je założyć za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej. Warunkiem jest posiadanie bezpłatnego konta osobistego w Meritum Banku. Klient może otworzyć jedno nowe Konto Oszczędnościowe.

 

Jednocześnie bank wycofuje ze sprzedaży, czyli z oferty dla nowych klientów, dotychczasowe Konto Oszczędnościowe. Rachunek ten będzie aktywny tylko dla osób, które złożyły wnioski o otwarcie konta oszczędnościowego przed 18 czerwca. Oferowane dotychczas Konto Oszczędnościowe jest obecnie oprocentowane na 4,1 proc. w skali roku, a od 1 lipca jego oprocentowanie będzie wynosić 4 proc. w skali roku i zgodnie z udzieloną przez bank gwarancją, do końca 2013 roku nie zostanie obniżone.

Źródło: Meritum Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.