Strona główna Wiadomości Jeszcze prostsze przelewy z Alior Sync

Jeszcze prostsze przelewy z Alior Sync

Jeszcze prostsze przelewy z Alior Sync

 Alior Sync udostępnił w systemie bankowości internetowej specjalny widget umożliwiający błyskawiczną realizację przelewu. Dzięki szablonom płatności, zapisanym w widgecie, znaczącemu skróceniu uległ czas potrzebny na wykonanie przelewu. Nowa funkcja umożliwia przekazanie pieniędzy na rachunek odbiorcy w rekordowo krótkim czasie – nawet 1 minuty od momentu zalogowania.

 

Klienci Alior Sync mogą korzystać ze specjalnego widgetu do wykonywania przelewów
ze zdefiniowanych szablonów płatności. Widget dostępny jest po zalogowaniu do bankowości internetowej, w prawym górnym rogu pulpitu klienta. Aplikacja została wyposażona w inteligentną wyszukiwarkę odbiorców, wyświetlającą wyniki w czasie rzeczywistym. Obsługa widgetu jest prosta i intuicyjna. Po wybraniu odbiorcy przelewu, wystarczy wpisać kwotę oraz tytuł przelewu (istnieje możliwość zapisania domyślnego tytułu w szablonie), a następnie zatwierdzić dyspozycję. W przypadku szablonów zaufanych nie ma konieczności zatwierdzenia przelewu kodem SMS – dyspozycja zostanie zrealizowana po zatwierdzeniu jej z poziomu widgetu.

 

 

Alior Sync nieustannie wprowadza innowacyjne rozwiązania umożliwiające łatwe i wygodne przelewnie środków z rachunku bankowego. Jako pierwszy bank w Polsce wprowadził przelewy na Facebooku oraz na adres e-mail, udostępnił także klientom 10 darmowych przelewów natychmiastowych w miesiącu. Tylko Alior Sync, w ramach bankowości mobilnej, umożliwia szybkie opłacanie rachunków np. za telefon, Internet lub elektryczność, wystarczy tylko sfotografować fakturę.

 

 

Aplikacja „Przelew na Facebooku”, dostępna od czerwca 2012 r., pozwala klientom Alior Sync na przekazywanie środków przyjaciołom na Facebooku, bez konieczności znajomości numeru rachunku bankowego. Za pośrednictwem aplikacji można zrealizować przelew do innego banku, a co istotne, jego odbiorca nie musi być klientem Alior Sync. Dodatkowo, Alior Sync, we współpracy z PayPal, udostępnił przelew na adres e-mail oraz usługę natychmiastowego zasilania konta PayPal. Pozwala ona w kilka sekund przelać środki, wystarczy jedynie adres e-mail odbiorcy, bez konieczności podawania numeru rachunku bankowego i wylogowania się z bankowości internetowej. Obie funkcje pozwalają uniknąć zapamiętywania długiego numeru rachunku odbiorcy przelewu i umożliwiają łatwą i szybką realizację mikropłatności.

 

 

 

Alior Sync wprowadził również zmiany w interfejsie strony logowania do systemu transakcyjnego. Dzięki odświeżonemu wyglądowi strony proces logowania jest jeszcze wygodniejszy, niezależnie od tego, czy klient loguje się hasłem maskowanym, pełnym hasłem, łączeniem punktów czy tokenem. Nowa strona logowania podkreśla nowoczesny charakter Alior Sync i ułatwia pierwszy kontakt klienta z bankiem.

Źródło: Alior Sync

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.