Strona główna Wiadomości Jeszcze łatwiejsza spłata pożyczki w Alior Banku – oprocentowanie niższe aż o 60%

Jeszcze łatwiejsza spłata pożyczki w Alior Banku – oprocentowanie niższe aż o 60%

Jeszcze łatwiejsza spłata pożyczki w Alior Banku – oprocentowanie niższe aż o 60%

Alior Bank przygotował nową ofertę dla solidnych pożyczkobiorców. Klientom z dobrą historią, którzy przeniosą pożyczkę z innego banku lub zaciągną nową, Alior Bank już na start obniży oprocentowanie o 30%. Ale to nie wszystko! Po 1., 2. i 3. roku regularnej spłaty ta zniżka zostanie zwiększona – ostatecznie aż do 60%.


W lutym br. Alior Bank jako pierwszy na rynku wprowadził nowy model zniżek pożyczkowych premiujący solidnych kredytobiorców. Inspiracją do stworzenia przełomowej oferty były duże zniżki dla bezszkodowych kierowców. Teraz bank zapewnia klientom z dobrą historią kredytową jeszcze łatwiejszą spłatę pożyczki.

 

Osobom, które regularnie opłacają raty i nie mają żadnych zaległości z tytułu posiadanych kredytów, Alior Bank już na start oferuje obniżkę oprocentowania o 30% zarówno przy przeniesieniu pożyczki z innego banku, jak i zaciągnięciu nowego kredytu. Bank docenia jednak klientów również w trakcie spłaty zobowiązania. Gdy następuje ona terminowo, oprocentowanie zostanie obniżone o 10% po pierwszym, drugim i trzecim roku kredytowania, dzięki czemu łączna zniżka może wynieść aż 60%.

 

Z wyjątkowej oferty mogą skorzystać nowi klienci, którzy posiadają jedną lub więcej pożyczek w innym banku i terminowo opłacali raty w okresie minimum jednego roku od złożenia wniosku w Alior Banku. O kredyt mogą ubiegać się również osoby, które w ciągu ostatnich sześciu miesięcy od momentu złożenia wniosku spłaciły poprzednie zobowiązania w innym banku i przez minimum rok nie miały opóźnień w spłacie rat.

 

Aby otrzymać oprocentowanie niższe docelowo o 60% wystarczy przedstawić dokumenty potwierdzające aktualne oprocentowanie pożyczki. W przypadku braku takich dokumentów lub przy wniosku o nową pożyczkę, oprocentowanie zostanie obniżone od stawki bazowej wynoszącej 10%.

 

W ramach oferty klient może pożyczyć kwotę do 50 tys. zł – w przypadku zaciągnięcia nowej pożyczki oraz aż do 200 tys. zł, gdy przenosi jedno lub więcej zobowiązań z innego banku. Maksymalny okres kredytowania wynosi 120 miesięcy, a środki można otrzymać nawet w ciągu jednego dnia.

 

Uzyskanie pożyczki jest bardzo łatwe. Można to zrobić wypełniając krótki formularz kontaktowy na stronie: www.doceniamysolidnych.aliorbank.pl, składając wniosek internetowy, odwiedzając dowolną placówkę Alior Banku lub dzwoniąc na infolinię pod numer 19 502.

Źródło: Alior Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.