Strona główna Wiadomości Jak zdobyć środki unijne na rozwój – bezpłatna konferencja dla przedsiębiorców w Łodzi już 10 maja

Jak zdobyć środki unijne na rozwój – bezpłatna konferencja dla przedsiębiorców w Łodzi już 10 maja

Jak zdobyć środki unijne na rozwój – bezpłatna konferencja dla przedsiębiorców w Łodzi już 10 maja

 Dlaczego Unia Europejska wspiera innowacje, jak zdobyć dotacje na nowe inwestycje  

w firmie, na co można liczyć w ramach RPO Województwa Łódzkiego i dlaczego warto udać się po brakujące środki do banku – o tym będzie mowa podczas bezpłatnej konferencji „Nowe perspektywy dla Twojej firmy”. Spotkanie, które jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych tą tematyką przedsiębiorców, odbędzie się 10 maja w Hotelu Stare Kino w Łodzi.


Konferencję „Nowe Perspektywy dla Twojej Firmy” organizują EGC Doradztwo Europejskie, firma doradcza specjalizująca się w kompleksowej obsłudze procesu pozyskiwania dotacji
i rozliczania projektów finansowanych ze środków funduszy europejskich na wszystkich etapach, magazyn Fundusze Europejskie oraz Bank Ochrony Środowiska.

 

Celem konferencji jest zaprezentowanie przedsiębiorcom szeregu możliwości uzyskania dotacji ze środków UE dostępnych w perspektywie finansowej 2014 – 2020.

Prowadzący poszczególne panele eksperci, przedstawiciele firmy EGC Doradztwo Europejskie oraz Banku Ochrony Środowiska, przedstawią sposoby na skuteczne zdobywanie dotacji na przedsięwzięcia technologiczne, podpowiedzą jak zwiększyć innowacyjność w przedsiębiorstwie, doradzą gdzie uzyskać dodatkowe finansowanie w sytuacji, gdy brakuje pieniędzy na domknięcie zaplanowanego wcześniej procesu inwestycyjnego.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny, a całe wydarzenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców. Wystarczy zarejestrować się na stronie: http://fundusze-europejskie.pl/konfer…>

Spotkanie z przedsiębiorcami w Łodzi otwiera cykl trzech konferencji na temat pozyskiwania funduszy unijnych. Kolejne odbędą się w Gdańsku (12 maja) i Warszawie (17 maja).

Line 3

Źródło: Bank Ochrony Środowiska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.