Strona główna Wiadomości INVEST-BANK dołączył do Programu gwarancji de minimis

INVEST-BANK dołączył do Programu gwarancji de minimis

INVEST-BANK dołączył do Programu gwarancji de minimis

INVEST-BANK dołączył do Programu gwarancji de minimis, wspierających sektor mikro-, małych i średnich Przedsiębiorstw, który jest realizowany przez Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK). W ramach Programu klienci instytucjonalni INVEST-BANK mogą uzyskać gwarancje na częściowe zabezpieczenie spłaty kredytu, przeznaczonego na finansowanie bieżącej działalności firmy.

 

Program gwarancji de minimis przeznaczony jest dla klientów z sektora mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw ubiegających się w Banku o kredyt obrotowy przeznaczony na finansowanie bieżącej działalności. Dzięki zabezpieczeniu w wysokości do 60% kwoty udzielonego kredytu, dostęp do finansowania mogą uzyskać również Przedsiębiorcy z krótką historią kredytową lub nieposiadający wystarczających możliwości zabezpieczenia kredytu.  Kwota zabezpieczenia udzielanego przez BGK nie może przekroczyć 3,5 miliona złotych, a okres kredytowania w ramach Programu wynosi maksymalnie 24 miesiące.

 

Konrad Trzonkowski, Dyrektor Departamentu Klientów Instytucjonalnych INVEST-BANK,  powiedział: – W ramach współpracy z BGK planujemy istotnie rozszerzyć akcję kredytową oferując tym samym szanse do rozwoju przedsiębiorstwom, które dotychczas z uwagi na brak możliwości odpowiedniego zabezpieczenia kredytu miały problemy z jego uzyskaniem. Równocześnie chcemy wzmacniać już istniejące relacje z klientami biznesowymi INVEST-BANK

Źródło: Invest-Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.