Strona główna Wiadomości Inteligo po raz piąty nagradza za polecanie kont

Inteligo po raz piąty nagradza za polecanie kont

Inteligo po raz piąty nagradza za polecanie kont

Do 14 sierpnia br. Inteligo nagradza swoich klientów za polecanie kont znajomym. To piąta edycja popularnego programu „Mam Inteligo”.

Program „Mam Inteligo” polega na polecaniu wszystkich rodzajów kont – indywidualnych, wspólnych i firmowych. Aby wziąć udział w programie rekomendacyjnym, wystarczy mieć dowolne konto Inteligo, zarejestrować się na stronie maminteligo.pl i polecać usługi banku. Nagradzane będzie każde polecenie, w wyniku którego nowy klient otworzy konto do 14 sierpnia, a do 20 sierpnia br. dokona płatności w punktach handlowo-usługowych kartą wydaną do rachunku głównego na kwotę minimum 300 zł.

Osoby polecające Inteligo mogą otrzymać bon o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach internetowych empik.com i smyk.com, jeśli znajdą się w puli 250 osób, które skutecznie zarekomendowały konto jak największej liczbie osób. Przez skuteczne polecenie konta rozumiane jest podpisanie umowy o prowadzenie rachunku przez osobę poleconą i wykonanie płatności kartą na kwotę minimum 300 zł od momentu założenia konta. Osoby, które dołączą do Inteligo z polecenia znajomego, również otrzymają bon zakupowy o wartości 100 zł.

Dodatkowo, najaktywniejsi uczestnicy programu mogą zdobyć cenne nagrody specjalne: telewizor 3D SAMSUNG, SAMSUNG Kino domowe Blu-ray 3D lub konsolę SONY Playstation 3 Super Slim 500 GB z 2 kontrolerami. Aby wziąć udział w zabawie z nagrodami, wystarczy mieć dowolne konto Inteligo, zarejestrować się na stronie maminteligo.pl i polecać konto Inteligo.

Program poleceń cieszy się dużą popularnością wśród klientów Inteligo – do tej pory zarejestrowało się w nim ponad 8000 uczestników. Piąta edycja kończy się 14 sierpnia br.

Źródło: PKO Bank Polski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.