ING Bank Śląski nagrodzony za kreację wizerunku

ING Bank Śląski zajął trzecie miejsce w konkursie Lamparty 2013, wyróżniającym najlepsze kreacje marek bankowych. Laureaci zostali wyłonieni na podstawie sondażu przeprowadzonego przez TNS Polska wśród polskich bankowców.

Ideą nagrody jest wyróżnienie banków, które w minionym roku włożyły największy wysiłek w kreowanie wizerunku swojej marki i odniosły na tym polu sukces. Szczególną wartością rankingu jest sposób wyłaniania zwycięzcy – laureaci Lampartów zostali wybrani na podstawie sondażu przeprowadzonego przez TNS Polska wśród kilkuset bankowców: dyrektorów placówek bankowych i pracowników departamentów marketingu i komunikacji oraz reprezentantów działających w Polsce banków. Głosowanie odbywało się drogą telefoniczną i internetową. Uczestnicy sondażu nie mogli wskazywać banków, w których są zatrudnieni.

Statuetki Lampartów  zostały wręczone już po raz dziesiąty 23 maja br. podczas Konferencji Finansowej TNS Polska. I i II miejsce w rankingu otrzymały odpowiednio Alior Bank i PKO BP.

Źródło: ING Bank Śląski

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.