Strona główna Wiadomości Idea Bank zachęca klientów indywidualnych do oszczędzania z kontem Zośka

Idea Bank zachęca klientów indywidualnych do oszczędzania z kontem Zośka

Idea Bank zachęca klientów indywidualnych do oszczędzania z kontem Zośka

Gra w zośkę polega na regularnym podbijaniu lotki, a oszczędzanie na regularnym podbijaniu kwoty odkładanych pieniędzy. Idea Bank pokazuje klientom, że zarówno w jednym jak i drugim można dojść do perfekcji i proponuje wygodny sposób na oszczędzanie z kontem Zośka. Na nowym rachunku klienci indywidualni mogą zyskać nawet 3% w skali roku.


Mistrz świata gry w zośkę Wiktor Dębski, w nowym spocie Idea Banku prezentuje swoje umiejętności i przekonuje klientów, że regularny trening może każdego uczynić mistrzem. Z kontem oszczędnościowym Zośka można zostać nim również w oszczędzaniu. – Łatwo można skojarzyć je z grą – zośka wymaga ciągłego podbijania lotki, oszczędzanie na koncie w Idea Banku regularnego podbijania kwoty odkładanych pieniędzy. – mówi Monika Chwiedziewicz, dyrektor departamentu rozwoju bankowości transakcyjnej Idea Banku.

 

Konto oszczędnościowe dedykowane jest zarówno nowym jak i obecnym klientom indywidualnym, którzy korzystają z innowacyjnego serwisu transakcyjnego Idea Cloud. Otwarcie konta może nastąpić za pośrednictwem wniosku internetowego, znajdującego się na stronie Ideabank.pl lub bezpośrednio po zalogowaniu do serwisu Idea Cloud. Umowę można zaakceptować online za pomocą kodu sms. „Zośka” dostępna jest wraz z Kontem Idealnym – podstawowym rachunkiem bieżącym Idea Banku, a otwarcie i prowadzenie obu rachunków jest bezpłatne. Oszczędzając wraz z Idea Bankiem na koncie Zośka można zyskać nawet 3% w skali roku.

 

Mechanizm działania konta jest prosty. Na starcie w pierwszym miesiącu oszczędzania klient otrzymuje oprocentowanie w wysokości 3% w skali roku do kwoty 100 000 zł. Aby je utrzymać wystarczy w kolejnym miesiącu zachować na koncie Zośka średnie miesięczne saldo z poprzedniego miesiąca i podbić je o 10% w dowolnym dniu dopłacając do „Zośki” niezbędną kwotę z Konta Idealnego. Nasz nowy system transakcyjny Idea Cloud podpowie jakie to kwoty. W kolejnych miesiącach, by utrzymać wysokie oprocentowanie wystarczy powtarzać te czynności – dodaje Monika Chwiedziewicz.


Promocyjnym oprocentowaniem 3% w skali roku objęta jest kwota odpowiadająca 110% salda z poprzedniego miesiąca, a nadwyżka środków zgromadzonych na koncie Zośka objęta jest standardowym oprocentowaniem 1,5% w skali roku. Promocja potrwa do 31 sierpnia br.

Źródło: Idea Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.