Strona główna Wiadomości Getin UP produktem najwyższej jakości

Getin UP produktem najwyższej jakości

Getin UP produktem najwyższej jakości

Getin UP, nowoczesny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy Getin Banku, został nagrodzony w programie „Najwyższa Jakość Quality International 2013”. Kapituła wyróżniła Getin Bank w kategorii „QI Produkt” za działania związane z wdrażaniem oraz promowaniem idei jakości.

 

Getin UP to nie tylko konto bankowe, łączące w sobie liczne funkcjonalności, w tym m.in. przelewy przez Facebooka, maila i sms, płatności zbliżeniowe telefonem, pierwsza na świecie karta Display Card MasterCard oraz ciekawe narzędzia zarządzania finansami osobistymi i aplikacje pomagające w oszczędzaniu. Jest to również element szerszej strategii Getin Banku, polegającej na tworzeniu oferty nowoczesnych i funkcjonalnych, ale też maksymalnie przyjaznych i prostych produktów bankowych. Doceniła to kapituła konkursu „Najwyższa Jakość Quality International 2013”, zwracając uwagę na działania banku związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności.

 

Godło QI w kategorii „QI Produkt” dla Getin UP, to już kolejnewyróżnienie, skupiające uwagę na wysokich standardach, jakie otrzymał Getin Bank w tym roku. Zaledwie w czerwcu do banku trafiły dwie nagrody:prestiżowy tytuł Światowej Innowacji w kategorii Innovation Lions podczas Międzynarodowego Festiwalu Reklamy Cannes Lions dla karty debetowej MasterCard Display oraz Ambasador Innowacji 2013 –przyznawany przez grupę UNIT4 TETA.

 

Program „Najwyższa Jakość Quality International 2013” jest ogólnopolskim programem konkursowym, realizowanym pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Jego celem jest promowanie w firmach i instytucjach, działających w Polsce, skutecznych metod zarządzania jakością. Dodatkowo program wskazuje i promuje te podmioty gospodarcze, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

Źródło: Getin Noble Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.