Strona główna Wiadomości Getin Online nagradza nowych klientów Kindlem

Getin Online nagradza nowych klientów Kindlem

Getin Online nagradza nowych klientów Kindlem

Od października br. zakładając Konto Prestiżowe w Getin Online można wybrać dodatkową nagrodę. Osoby decydujące się na otwarcie objętego promocją konta mogą otrzymać Tablet Lenovo A1000 lub czytnik E-BOOK Amazon Kindle 5.

 

Zakładając konto internetowe w Getin Online, Klienci zyskują nie tylko dostęp do nowoczesnej bankowości, aplikacji mobilnej oraz szerokiej oferty lokat, ale teraz również możliwość wyboru jednej z dwóch nagród – czytnika E-BOOK Amazon Kindle lub tabletu IdeaTab LENOVO A1000. Promocja jest skierowana do wszystkich, którzy jeszcze nie posiadają rachunku bankowego w Getin Online i są zainteresowani otwarciem Konta Prestiżowego.

 

Warunkiem otrzymania jednej z nagród jest dokonanie co najmniej dwóch transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty debetowej wydanej do Konta Prestiżowego oraz jednej wpłaty w wysokości min. 1 000 zł na Konto Prestiżowe, w ciągu dwóch miesięcy od przystąpienia do promocji.

 

Otwarcie Konta Prestiżowego w Getin Online jest całkowicie darmowe. Bezpłatne są również wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, przelewy przez internet i telefon oraz zlecenia stałe. Właściciele Konta Prestiżowego mają również nieograniczony dostęp do wielu innych atrakcyjnych produktów, znajdujących się w ofercie Getin Online, np. wysoko oprocentowanych lokat, karty kredytowej, rachunku maklerskiego, konta oszczędnościowego.

 

Getin Online nieustannie szuka pomysłów na nowe, ciekawe produkty dla swoich Klientów. Obecnie, poza Kontem z Tabletem lub Kindlem, w ofercie znajdują się m.in. Konto Fitness – ze zniżką na karnet sportowy Multisport, Konto z Bonusem – nagradzające nowych Klientów bonem w wysokości 200 zł na zakupy w Merlin.pl, Konto Muzyczne – z bezpłatnym dostępem do muzyki w Dezeer oraz Konto Tanie Zakupy.

 

Więcej informacji na temat oferty Getin Online dostępne na stronie www.getinonline.pl

Źródło: Getin Noble Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.