Strona głównaWiadomościGetin Noble Bank rozpoczyna obsługę UM Łomży

Getin Noble Bank rozpoczyna obsługę UM Łomży

Getin Noble Bank rozpocznie współpracę z Urzędem Miejskim w Łomży w zakresie obsługi bankowej budżetu miasta oraz jednostek podległych. Bank został wybrany w drodze przetargu, na okres 5 lat. Urząd Miejski w Łomży to kolejna instytucja samorządu terytorialnego, która korzysta z usług Getin Noble Banku.


Od stycznia 2014 Getin Noble Bank będzie odpowiedzialny za kompleksową obsługę budżetu Miasta Łomża i jego jednostek organizacyjnych. Współpraca obejmuje również kredyt w rachunku bieżącym Urzędu. W ramach umowy, bank będzie obsługiwać 47 rachunków podstawowych oraz ponad 100 pomocniczych.

 

„Stale rozbudowujemy portfolio Klientów z sektora instytucji publicznych, dostosowując ofertę do ich potrzeb i możliwości budżetowych. Cieszymy się, że Urząd Miejski w Łomży dołączył do grona samorządów, które obdarzyły Getin Noble Bank zaufaniem, powierzając nam obsługę bankową swojej instytucji” – mówi Grzegorz Wącirz, dyrektor zarządzający Obszarem Klienta Firmowego Getin Noble Bank.

 

Obecnie z usług Getin Noble Banku korzysta już ponad 450 jednostek samorządu terytorialnego, w tym 183 gmin, 18 miast, 201 podmiotów zależnych oraz 61 powiatów i urzędy marszałkowskie.

Z bankiem współpracują także m. in. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach i Łodzi oraz Państwowy Instytut Geologiczny w Warszawie.

Źródło: Getin Noble Bank

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular