Strona głównaWiadomościGetin Noble Bank laureatem nagrody za najlepszy biuletyn firmowy

Getin Noble Bank laureatem nagrody za najlepszy biuletyn firmowy

Kwartalnik pracowników Getin Noble Banku GO! zajął drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepszy biuletyn firmowy 2013 roku. GO! został laureatem nagrody głównej w kategorii biuletyn wewnętrzny. Organizatorem Konkursu Biuletynów Firmowych jest agencja doradcza i wydawnicza Agape.


Celem Konkursu Biuletynów Firmowych jest nagrodzenie firm, które poprzez sprawne wykorzystanie narzędzi dziennikarskich, edytorskich i graficznych, tworzą profesjonalne i angażujące publikacje, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Zgłoszenia są oceniane przez jury złożone z ekspertów wydawniczych, specjalistów ds. komunikacji, grafików oraz dziennikarzy. Każdy z biuletynów może uzyskać maksymalnie 200 punktów. Publikacja Getin Noble Baku GO! zdobyła aż 192,62 punktów, co zapewniło jej drugie miejsce na podium oraz tytuł laureata w kategorii najlepszy firmowy biuletyn wewnętrzny.

 

GO! to dla nas ważne narzędzie komunikacji wewnętrznej. Dzięki niemu docieramy bezpośrednio do ponad 6 tysięcy pracowników. Nagroda w Konkursie Biuletynów Firmowych to dla nas duża radość i dodatkowa satysfakcja z wykonywanej pracy. To również potwierdzenie, że tworzymy magazyn, który jakością i wysokim poziomem publikowanych treści wyróżnia się na tle innych biuletynów firmowych w całej Polsce– mówi Wojciech Sury, Dyrektor Biura Public Relations Getin Noble Bank.

 

Redakcję kwartalnika GO! tworzą pracownicy różnych działów, którzy dodatkowo spełniają się w roli dziennikarzy magazynu firmowego, tworząc materiały i pisząc artykuły do publikacji. Z ramienia wydawcy (Biura Public Relations Getin Noble Bank) projekt koordynuje Katarzyna Kubat-Eijeriks – redaktor naczelna GO!. Za skład, produkcję i kolportaż odpowiada współpracująca z Bankiem agencja content marketingowa Fast Forward Communication.

 

Możliwość opracowywania GO! to dla nas ogromne wyróżnienie. Miło nam, że po raz kolejny nasza wspólna praca została doceniona. Nagroda jest dla nas motywacją, aby magazyn stawał się jeszcze lepszy i skutecznie realizował swoje cele mówi Krzysztof Małecki, Partner Zarządzający FFW Communication.

Getin Noble Bank S.A.

Źródło: Getin Noble Bank

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular