Strona główna Wiadomości Getin Bank wprowadza Portfel Elektroniczny V.me by Visa

Getin Bank wprowadza Portfel Elektroniczny V.me by Visa

Getin Bank wprowadza Portfel Elektroniczny V.me by Visa

Getin Bank udostępnił nową metodę płatności internetowych – Portfel Elektroniczny V.me by Visa, pozwalający na jeszcze wygodniejsze zakupy w sieci. Aby skorzystać z usługi wystarczy bezpłatnie zarejestrować się na stronie internetowej Banku i wprowadzić do wirtualnego portfela wybrane karty debetowe i kredytowe. Dokonując płatności w internecie nie trzeba za każdym razem podawać danych karty, dzięki czemu transakcje stają się szybsze oraz bezpieczniejsze. Elektroniczny Portfel mogą założyć zarówno Klienci, jak i osoby, które dotychczas nie korzystały z usług Getin Banku.

Rozwiązanie V.me by Visa można porównać do prawdziwego portfela, z którego wyciągamy wybraną kartę przy dokonywaniu płatności. Aby zacząć korzystać z narzędzia należy zarejestrować się bezpłatnie na stronie internetowej Getin Banku. Do Portfela Elektronicznego można przypisać do pięciu kart debetowych lub kredytowych dowolnego banku i wydawcy, jednorazowo podając dane, które zwykle wymagane są przy płatnościach online. Podczas dokonywania zakupu w sklepie internetowym wystarczy wybrać płatność V.me by Visa, zalogować się do usługi za pomocą wybranego loginu i hasła, a następnie potwierdzić kartę, którą chcemy zapłacić – bez konieczności przepisywania jej numeru, kodu CVC2/CVV2 czy daty ważności.

 

Rozwijając naszą ofertę, skupiamy się na nowoczesnych i funkcjonalnych usługach finansowych. Elektroniczny Portfel to odpowiedź na zmieniające się zwyczaje zakupowe Polaków, którzy coraz częściej wybierają sklepy internetowe. Usługa V.me by Visa, dostępna za pośrednictwem Getin Banku, zwiększy bezpieczeństwo tego rodzaju transakcji, dzięki czemu zakupy w sieci staną się jeszcze bardziej komfortowe– mówi Paweł Wawiernia, Dyrektor Departamentu Kart Płatniczych i Płatności Alternatywnych, Getin Noble Bank

 

Portfel Elektroniczny to kolejne narzędzie płatnicze zwiększające bezpieczeństwo realizowanych transakcji, które wprowadza Getin Bank. W najbliższych miesiącach Bank zapowiada także wprowadzenie nowoczesnej karty biometrycznej z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych, który umożliwia autoryzację transakcji za pomocą odcisku palca zamiast tradycyjnego kodu PIN.

Źródło: Getin Noble Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.