Strona główna Wiadomości Dziesiąta inwestycja Banku Ochrony Środowiska w województwie zachodniopomorskim

Dziesiąta inwestycja Banku Ochrony Środowiska w województwie zachodniopomorskim

Dziesiąta inwestycja Banku Ochrony Środowiska w województwie zachodniopomorskim

W sobotę 27 czerwca w Świnoujściu odbyło się uroczyste otwarcie Galerii Handlowej CORSO. Budowa tego nowoczesnego obiektu handlowo usługowego została w całości sfinansowana przez BOŚ Bank z udziałem środków inicjatywy JESSICA.Całkowity koszt przedsięwzięcia to 68 mln zł. Galeria Handlowa CORSO jest dziesiątą inwestycją w Zachodniopomorskiem ze wsparciem JESSICA i Banku Ochrony Środowiska,  i czwartą dla Świnoujścia, po budowie targowiska miejskiego, rewitalizacji budynku dawnego szpitala miejskiego na potrzeby kompleksu wypoczynkowo-konferencyjnego, a także modernizacji dzielnicy nadmorskiej w Świnoujściu, poprzez budowę nowoczesnego kompleksu hotelowo – usługowego Baltic Park Molo.


Budowa galerii została w całości sfinansowana przez Bank Ochrony Środowiska jako
10 w województwie zachodniopomorskim, a 50 w skali kraju inwestycja z udziałem środków JESSICA. Całkowity koszt inwestycji to 68 mln zł.

 

Otwarta w sobotę wielofunkcyjna Galeria CORSO zlokalizowana w Świnoujściu przy ul. Dąbrowskiego to cztery kondygnacje lokali usługowych i handlowych o powierzchni 10 tysięcy metrów kwadratowych. Znajduje się tam 45 lokali należących do największych

i najpopularniejszych sieci sklepów spożywczych, odzieżowych i sportowych oraz oferujących asortyment RTV AGD. Zakupy ułatwi zlokalizowany na dachu parking. Na najwyższej kondygnacji galerii znajduje się nowoczesny multipleks kinowy, wyposażony między innymi w możliwość emisji filmów w technologii 3D. Obiekt jest w pełni przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Źródło: Bank Ochrony Środowiska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.