Strona główna Wiadomości Getin Bank uatrakcyjnia ofertę kredytu na zakup maszyn i urządzeń dla rolników

Getin Bank uatrakcyjnia ofertę kredytu na zakup maszyn i urządzeń dla rolników

Getin Bank uatrakcyjnia ofertę kredytu na zakup maszyn i urządzeń dla rolników

Getin Bank rozszerzył dotychczasową ofertę kredytu z przeznaczeniem na zakup maszyn i urządzeń rolniczych i leśnych. Specjalnie dla przedstawicieli branży AGRO, Bank wprowadził szereg udogodnień związanych z zawarciem umowy kredytu oraz harmonogramem spłat.
 

 

Uwzględniając sezonowość pracy oraz uzyskiwania dochodów wśród rolników i leśników, Getin Bank dostosował ofertę kredytu gotówkowego do potrzeb i możliwości tej grupy zawodowej. Teraz pracownicy branży AGRO mogą skorzystać z kredytu na zakup maszyn
i urządzeń rolniczych i leśnych na preferencyjnych warunkach. W ramach oferty, Getin Bank udostępnia różne warianty harmonogramu spłaty zobowiązania: raty stałe, malejące, sezonowe, kwartalne oraz półroczne.

Getin Bank, jako jeden z nielicznych na rynku, oferuje 120-miesięczny okres kredytowania maszyn silnikowych i ciągników wraz z osprzętem bezsilnikowym oraz możliwość wydłużania okresów finansowania do 120 miesięcy dla droższych maszyn bezsilnikowych.
O finansowanie mogą ubiegać się także właściciele gospodarstw specjalistycznych, dysponujący areałem poniżej 10 ha.

 

Bank wprowadził również udogodnienia w zakresie zawierania umowy. Rolnicy i leśnicy mogą załatwić wszelkie formalności związane z kredytem za pośrednictwem mobilnych doradców. Pracownik Getin Banku dojedzie na wskazane miejsce i odpowie na wszelkie pytania dotyczące możliwości finansowania modernizacji gospodarstwa rolnego. W przypadku kredytu w wysokości do 300 000 PLN wartości sprzętu, Getin Bank stosuje uproszczoną procedurę i przyjazny sposób zabezpieczeń transakcji, m.in. poprzez zastaw rejestrowy lub przewłaszczenie oraz bazuje na dokumentach, które każdy rolnik i leśnik ma w domu, bez konieczności wizyty w urzędach.

Dodatkowo, rolnicy i leśnicy, którzy zdecydują się na zakup urządzeń lub maszyn oferowanych przez dostawców współpracujących z Getin Bankiem, mogą otrzymać kredyt na specjalnych warunkach. Przykładowo, przy zakupie ciągników rolniczych marki Landini, Bank proponuje kredyt balonowy w formule 50/50, 3×33 lub 4×25, z oprocentowaniem 0%. Także Klienci Banku korzystający z dotacji w ramach działań z PROW, realizowanych przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, mogą liczyć na preferencyjne warunki kredytowania. Getin Bank oferuje m.in. obniżoną wysokość wkładu własnego, ustanowienie zastawu rejestrowego w imieniu kredytobiorcy oraz sfinansowanie kosztów tego zastawu
w kwocie kredytu.

Źródło: Getin Noble Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.