Strona główna Wiadomości Getin Bank premiuje zakupy mobilne w technologii MasterCard Mobile

Getin Bank premiuje zakupy mobilne w technologii MasterCard Mobile

Getin Bank premiuje zakupy mobilne w technologii MasterCard Mobile

Specjalnie dla użytkowników Getin UP, bank wprowadził usługę MasterCard Mobile i stworzył aplikację Getin MasterCard Mobile, informującą o wszystkich aplikacjach i serwisach mobilnych akceptujących tę metodę płatności. Z tej okazji bank przygotował promocję, w ramach której klienci mogą otrzymać 50% zwrot za każdą transakcję zrealizowaną za pośrednictwem MasterCard Mobile.
 

 

Getin MasterCard Mobile umożliwia realizowanie płatności mobilnych u kilkunastu partnerów w ten sam sposób. Za pomocą tej metody można m.in. opłacić rachunki, doładować telefon, kupić bilety do kina lub komunikacji miejskiej i kolejowej. Aplikacja jest bezpośrednio powiązana z rachunkiem Getin UP. Zakup usługi odbywa się w dowolnym momencie
i miejscu, bez konieczności odwiedzania punktów handlowo – usługowych i korzystania
z terminali. Getin MasterCard Mobile wykorzystuje lokalizację, dzięki czemu w każdej chwili można sprawdzić, jakie usługi są dostępne w mieście, w którym akurat przebywamy.

Dodatkowo, Getin Bank wprowadził promocję dedykowaną dla klientów Getin UP, zainteresowanych alternatywnymi formami płatności. Aby z niej skorzystać wystarczy zainstalować aplikację Getin MasterCard Mobile i aktywować usługę MasterCard Mobile
w bankowości elektronicznej dla dowolnej karty debetowej wydanej do konta Getin UP.
W ramach promocji Bank oferuje zwrot 50% wartości transakcji realizowanych za pośrednictwem MasterCard Mobile. W ten sposób można zyskać nawet do 200 zł. Promocja potrwa do 14 stycznia br. Wszystkie sklepy mobilne akceptujące MasterCard Mobile są zaprezentowane w aplikacji Getin MasterCard Mobile.

 

Korzystając z aplikacji Getin MasterCard Mobile można realizować transakcje w wielu aplikacjach i serwisach, np: CallPay, InPost, mPay, Multikino, Alma 24, Willsor Mobile, SkyCash, stronach mobilnych, w tym www.polskibus.pl,.Getin MasterCard Mobile jest dostępna na platformy iOS, Android i Windows Phone.

Źródło: Getin Noble Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.