Strona głównaWiadomościFoka, ryś, a może sarna? Kończy się druga edycja akcji "2 zł...

Foka, ryś, a może sarna? Kończy się druga edycja akcji "2 zł dla Zwierzaka" w BOŚ

Do poniedziałku 16 grudnia można głosować w drugiej edycji akcji „2 zł dla Zwierzaka” w Banku Ochrony Środowiska. W ramach kampanii, od każdej lokaty utrzymanej przez minimum miesiąc, Bank przekazuje z własnych środków po 2 zł na specjalny fundusz, który wesprze ochronę jednego z gatunków dzikich zwierząt występujących w Polsce. O tym, gdzie trafią pieniądze zadecydują internauci, którzy mogą oddawać głos jeszcze przez tydzień nawww.ekolokaty.bosbank.pl.


Dobiega końca druga edycja akcji „2 zł dla Zwierzaka”, w której o wsparcie finansowe konkurują foki, rysie oraz sarny. Maksymalna kwota grantu to 20 tys. zł. Bank przekaże z własnych środków po 2 zł od każdej lokaty, która nie zostanie zerwana przed upływem miesiąca. Cały grant trafi do wybranej organizacji ekologicznej, która zajmuje się ochroną konkretnego gatunku, a o tym, który z gatunków zwierząt otrzyma wsparcie, zadecyduje ogólnopolskie głosowanie. Głosować może każdy. Wystarczy wejść na stronę www.ekolokaty.bosbank.pl, bądź odwiedzić najbliższą placówkę Banku Ochrony Środowiska.

 

Bank Ochrony Środowiska kolejny raz angażuje się w akcję typu „kupując – pomagasz” (Cause Related Marketing). W ubiegłorocznej kampanii „2 zł dla Zwierzaka”, która została wymieniona m.in. w ostatniej edycji raportu „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre Praktyki”, Polacy głosowali na zagrożone gatunki zwierząt, które znalazły ostoje w polskich Parkach Narodowych. Zwyciężyły łosie, które otrzymały blisko połowę spośród 180 tysięcy oddanych głosów. Finansowe wsparcie trafiło do Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular