EKOkonto bez Kosztów w Banku Ochrony Środowiska z bonem na 600 zł do Decathlonu

Bank Ochrony Środowiska przygotował przed wakacjami specjalną ofertę dla wszystkich osób, które lubią aktywnie spędzać czas i korzystają z konta bankowego na co dzień. EKOkonto bez Kosztów to propozycja dla tych, którzy oczekują od konta więcej niż tylko darmowego jego prowadzenia i wypłat ze wszystkich bankomatów za zero złotych. Dodatkowo, na nowych Klientów, którzy otworzą EKOkonto bez Kosztów, czeka bon o wartości 600 złotych na rower lub zakup sprzętu sportowego w sklepach stacjonarnych Decathlon jak i na www.decathlon.pl. Więcej informacji na www.bosbank.pl>


EKOkonto bez Kosztów to nie tylko brak opłat za jego otwarcie, prowadzenie, korzystanie 

z karty debetowej, dostęp do bankowości elektronicznej oraz przelewy online i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. To również bon o wartości 600 zł na zakup roweru lub innego sprzętu sportowego, który można zrealizować w sieci sklepów Decathlon lub na stronie internetowej www.decathlon.pl. Bon jest ważny do 31 maja 2017 roku. Można więc go zrealizować od razu albo poczekać i zyskać jeszcze więcej, łącząc go z inną promocją sklepu.

Bon można wykorzystać jednorazowo lub w ramach dowolnej liczby transakcji na łączną kwotę 600 zł. Jeśli wybrany zostanie sprzęt o mniejszej wartości, różnicę można wykorzystać
w terminie późniejszym. W przypadku gdy wartość wybranego sprzętu jest wyższa niż 600 zł, wartość bonu zostanie odjęta od rachunku, a Klient zapłaci tylko różnicę pomiędzy wartością zakupów, a wartością bonu.

 

W „rowerowej” promocji mogą wziąć udział osoby które od 1 stycznia 2015 r nie posiadały
w BOŚ Banku żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Założenie bezpłatnego konta z bonem na rower lub sprzęt sportowy wiąże się z utrzymaniem rachunku przez Klienta przez okres 48 miesięcy. Bank nie pobierze opłaty za kartę w przypadku realizacji transakcji bezgotówkowych w wysokości minimum 900 zł miesięcznie.

 

Darmowe EKOkonto bez kosztów dostępne jest także i w innych atrakcyjnych konfiguracjach. Jedna z nich to powiązanie najnowszego ROR BOŚ Banku z atrakcyjnie oprocentowanym Kontem Oszczędnościowym Więcej za Mniej.

 

Oprocentowanie z deponowanych na nim środków może wynieść nawet 4 proc. Promocja dotyczy kwot do 10 000 zł i powiązana jest z warunkiem przelewania na podstawowy rachunek EKOkonto bez Kosztów co najmniej 1000 zł miesięcznie. Bank nie pobiera ponadto opłaty za kartę debetową – pod warunkiem realizowania za jej pomocą transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł miesięcznie.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.