Strona główna Wiadomości e-Gazele Biznesu z Bankiem Pocztowym

e-Gazele Biznesu z Bankiem Pocztowym

e-Gazele Biznesu z Bankiem Pocztowym

Do 31 sierpnia br. można wziąć udział w rankingu najdynamiczniejszych firm e-commerce w Polsce. To już drugi rok z rzędu, kiedy zajmujący się e-biznesem przedsiębiorcy nagrodzeni zostaną prestiżowymi statuetkami e-Gazel Biznesu. Bank Pocztowy od samego początku jest partnerem tego rankingu.


e-Gazelami Biznesu mogą zostać małe i średnie  firmy prowadzące handel w internecie, o przychodach poniżej 100 mln zł w 2014 r. oraz które w 2014 r. wykazały zysk. Firmy muszą również wykazać się wzrostem przychodów za 2014 rok w porównaniu do roku 2013 oraz minimalnym przychodem 50 000 zł w roku 2013.

 

– To już druga edycja rankingu e-Gazele Biznesu i po raz drugi Bank Pocztowy zdecydował się być partnerem tego promującego e-przedsiębiorczość projektu. Wartość polskiego rynku e-commerce w 2015 r. szacuje się na 33 mld złotych, a istotną rolę w jego rozwoju odegrają płatności online oraz płatnofści mobilne. Mając świadomość ogromnej roli i potencjału tego rynku, naszą ambicją jest budowa zintegrowanej z usługami Grupy Poczty Polskiej, mobilnej oferty dla klientów cyfrowych mówi Szymon Midera, Prezes Zarządu Banku Pocztowego.

 

Zwieńczeniem projektu będzie 5 uroczystych gal z udziałem firm, które wezmą udział w tegorocznej edycji rankingu.

 

– Poczta Polska to nie tylko patron konkursu, ale przede wszystkim godny zaufania partner logistyczny dla branży e-commerce. Kompleksowa obsługa handlu internetowego stanowi jeden z najważniejszych obszarów działalności Poczty Polskiej i jej Grupy. Oferta logistyczna i paczkowa, ubezpieczenia i kredyty dla firm działających w sieci to kluczowe elementy strategii Poczty Polskiej w segmencie e-commerce – mówi Jerzy Jóźkowiak, Prezes Zarządu Poczty Polskiej.

 

Ranking organizowany jest przez Bonnier Business (Polska) – wydawcę Pulsu Biznesu, a samo badanie przeprowadza ARC Rynek i Opinia – firma badawcza specjalizująca się w realizacji projektów dla firm z branży e-commerce. W tegorocznej odsłonie poza Bankiem Pocztowym, Pocztą Polską, MasterCard, które partnerowały projektowi w ubiegłym roku – dołączyli też nowi, istotni partnerzy. Są to patroni: Izba Gospodarki Elektronicznej e-COMMERCE POLSKA oraz patroni medialni: bankier.pl, MamBiznes.pl, twoja-firma.pl. Honorowy patronat nad rankingiem objęło Ministerstwo Gospodarki.

 

Zgłoszenie do rankingu możliwe jest za pośrednictwem strony internetowej: http://egazele.pb.pl/.

Źródło: Bank Pocztowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.