Strona główna Wiadomości Dzięki eurobankowi Marian drukuje za free

Dzięki eurobankowi Marian drukuje za free

Dzięki eurobankowi Marian drukuje za free

Marian jest bohaterem krótkiego filmu emitowanego w ramach akcji przeprowadzonej na jednym z uniwersytetów. Celem było promowanie współpracy eurobanku z Zeccerem – wrocławskim start-upem umożliwiającym bezpłatny wydruk.


Studenci UE we Wrocławiu mogli poznać Mariana, postać promującą współpracę eurobanku z firmą Zeccer. Do wzbudzenia ich zainteresowania akcją, wykorzystano wskazówki porozmieszczane na terenie uczelni, jak również usługi lokalizacyjne. Każda z osób, która dotarła w wyznaczone miejsce, w którym stała drukarka Zeccera, otrzymała od eurobanku zestaw gadżetów.

Prowadzenie Konta Active za 0 zł dla klientów korzystających z Zeccera


Akcja „Konto z Zeccerem” trwa do 31 lipca br. Jej adresatami są osoby, które korzystają z serwisu Zeccer oraz nie posiadają obecnie konta w eurobanku. Aby dołączyć do akcji należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny po zalogowaniu do serwisu lub aplikacji mobilnej Zeccer, a następnie zawrzeć z eurobankiem umowę o prowadzenie konta Active.

Osoby, które w terminie do 18 lipca br. złożą wniosek o konto, a następnie do 31 lipca br. podpiszą umowę o prowadzenie konta Active, będą mogły skorzystać z promocyjnych warunków:

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • zwrot opłaty za kartę
  • zwrot prowizji za udzielnie Limitu w Koncie

Powyższe warunki będą obowiązywały do końca roku kalendarzowego, w którym klient będzie obchodził 26. urodziny. Klienci otrzymają również od Zeccera pakiet 200 darmowych stron do wykorzystania w drukarkach Zeccer.

 

Organizatorem Akcji promocyjnej ,,Konto z Zeccerem (Akcja) jest Euro Bank S.A. (Bank) we współpracy z Zeccer Sp. z o.o. Akcja trwa od 09.05.2016 r. do 31.07.2016 r.

 

Uczestnikiem Akcji może być osoba pełnoletnia, która w momencie przystąpienia nie ukończyła 26 roku życia, nie jest posiadaczem lub współposiadaczem konta dla osób fizycznych prowadzonego przez Bank, posiada konto w serwisie zeccer.pl, do 18.07.2016 r. wypełni elektroniczny formularz zgłoszeniowy oraz złoży Wniosek o Konto, a następnie zawrze Umowę o Konto Active.

 

W ramach Akcji Uczestnikowi przysługuje do końca roku kalendarzowego, w którym będzie obchodził 26. urodziny: brak opłaty miesięcznej za prowadzenie Konta, zwrot opłaty miesięcznej za posiadanie Karty oraz zwrot prowizji za udzielenie Limitu w Koncie.

 

Szczegóły, w tym opłaty i prowizje, Regulaminy: Akcji „Konto z Zeccerem”, Wydawania i używania debetowych kart płatniczych, Konta dla osób fizycznych,” dostępne są w placówkach Banku oraz na www.eurobank.pl.>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.