Strona główna Wiadomości Deutsche Bank Polska trzecim najlepszym bankiem w kategorii consumer finance

Deutsche Bank Polska trzecim najlepszym bankiem w kategorii consumer finance

Deutsche Bank Polska trzecim najlepszym bankiem w kategorii consumer finance

W tegorocznym rankingu „50 Największych Banków w Polsce” miesięcznika BANK Deutsche Bank Polska zajął trzecie miejsce w kategorii consumer finance. O kolejności banków w zestawieniu zadecydowały obiektywne, twarde dane finansowe oceniane przez niezależnych analityków.


Zwycięzcy rankingu „50 największych banków w Polsce” zostali ogłoszeni podczas gali „Horyzonty Bankowości 2015” – jednego z najważniejszych spotkań środowiska bankowego
i finansowego, które odbyło się 11 czerwca w Warszawie.

 

Deutsche Bank Polska już po raz drugi z rzędu został nagrodzony w kategorii consumer finance. W tym roku zajął trzecią lokatę wśród najlepszych banków oferujących kredyty konsumenckie.

– Cieszymy się, że po raz kolejny zostały docenione nasze działania z zakresu consumer finance – podkreśla Paweł Dziekoński, Dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych w Deutsche Bank Polska. To ważna część oferty produktowej banku. Sprzedaż tego typu pożyczek systematycznie rośnie. W 2014 roku odnotowaliśmy wzrost o 6,3% w stosunku do roku poprzedniego. Takie wyniki i wyróżnienie w postaci trzeciej pozycji wśród najlepszych banków w kategorii consumer finance nie byłyby możliwe bez dobrej, zróżnicowanej oferty. Rozwijamy ją wielokierunkowo, zarówno z myślą o Klientach indywidualnych uzyskujących dochody z różnych źródeł, w tym jako osoby prowadzące jednoosobową działalność czy przedstawiciele wolnych zawodów potrzebujących finansowania na dowolnie wybrany cel.

 

Szczegółowe informacje dotyczące rankingu „50 Największych Banków w Polsce” dostępne są na stronie: http://www.alebank.pl/index.php?optio…>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.