Strona główna Wiadomości Darmowe Plus Konto Biznes w Volkswagen Bank direct

Darmowe Plus Konto Biznes w Volkswagen Bank direct

Darmowe Plus Konto Biznes w Volkswagen Bank direct

Volkswagen Bank direct rozpoczął promocję, w ramach której każdy, kto do końca 2013 r. otworzy Plus Konto Biznes, otrzyma za darmo token na pierwszy rok użytkowania oraz podstawową kartę Visa wydaną bez opłaty.


Plus Konto Biznes to konto stworzone z myślą o potrzebach małych przedsiębiorstw. Jest dedykowane zarówno jednoosobowym firmom, jak i stowarzyszeniom, organizacjom pozarządowym, fundacjom, parafiom, spółdzielniom czy wspólnotom mieszkaniowym. Otwarcie i prowadzenie Plus Konta Biznes jest bezpłatne. Użytkownik nie ponosi także opłat za zlecenia stałe i przelewy (także do ZUS i US). Zarządzanie rachunkiem ułatwia wygodny i prosty system obsługi internetowej.

 

Elektroniczny token gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa internetowej obsługi rachunku. W zależności od potrzeb firmy, właściciel może łatwo ustanowić dostęp do rachunku dla jednego lub wielu pełnomocników.

 

W ramach aktualnej promocji, klienci którzy otworzą konto do końca br., otrzymają za darmo token na pierwszy rok użytkowania oraz podstawową kartę Visa bez opłaty. Promocja obowiązuje od 1 listopada do 31 grudnia 2013 r. Szczegółowy regulamin jest dostępny pod adresem www.vwbank.pl/biznes.

 

Kampania promocyjna


Kampania promująca Plus Konto Biznes ruszyła pod hasłem „Plus Konto Biznes. Mocna strona Twojej firmy”. Przekaz kierowany jest do mieszkańców Warszawy i komunikowany w taktycznie dobranych mediach. Najważniejsze kanały kampanii to m.in.: radio, billboardy, naklejki na autobusach i w metrze, a także aktywności w internecie. Kampania jest wspierana działaniami afiliacyjnymi. Ze wszystkich kanałów klienci są przekierowywani na dedykowaną stronę promocji (www.vwbank.pl/biznes).

 

Autorem kreacji jest agencja reklamowa Diferente, a za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy The Media Insight.

Źródło: VW Bank direct

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.