Strona główna Wiadomości ING KsięgowośćMobile – nowa aplikacja mobilna dla firm

ING KsięgowośćMobile – nowa aplikacja mobilna dla firm

ING KsięgowośćMobile – nowa aplikacja mobilna dla firm

ING zaoferowało klientom z segmentu średnich i dużych firm nową aplikację na smartfony i tablety. ING KsięgowośćMobile umożliwia użytkownikom usługi ING Księgowość skanowanie oraz przesyłanie dokumentów księgowych i kadrowych bezpośrednio do portalu biura rachunkowego.


ING KsięgowośćMobile to prosta aplikacja umożliwiająca wykonanie – przy użyciu smartfona lub tabletu – zdjęcia faktury i przesłanie go bezpośrednio do systemu ING KsięgowośćOnLine. Wygodny i intuicyjny interfejs aplikacji zapewnia szybkie przekazywanie dokumentów, niezależnie od miejsca i czasu. To kolejne usprawnienie procesowe dla naszych klientów i następny krok w tworzeniu najbardziej kompleksowej oferty usług dla firm na rynku powiedział Michał Bolesławski, wiceprezes ING Banku Śląskiego.

 

ING KsięgowośćMobile usprawnia proces digitalizacji (ucyfrowienia) papierowych dokumentów źródłowych (faktur, dokumentów kadrowych) i działa jak „mobilny skaner”. Wystarczy zrobić zdjęcie i bezpośrednio z telefonu przekazać dany dokument do portalu celem jego późniejszego opisania, a nawet w zależności od uprawnień użytkownika bezpośrednio do biura rachunkowego. Na przykład klient zapraszający kontrahenta na lunch, może za pomocą ING KsięgowośćMobile wysłać z restauracji zdjęcie otrzymanej faktury. Zanim wróci do biura będzie ona zaksięgowana i gotowa do zapłacenia w kalendarzu płatności poprzez system bankowości internetowej ING. Aplikacja umożliwia także wygodne przekazywanie do biura rachunkowego e-faktur otrzymanych wcześniej mailem, bez konieczności zapisywania załącznika.

 

ING KsięgowośćMobile oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Połączenie z systemem ING KsięgowośćOnLine jest realizowane z użyciem szyfrowanego protokołu, a identyfikacja użytkownika oparta jest o dedykowany aplikacji kod PIN. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna dla każdego użytkownika portalu ING Księgowość On Line w sklepie Google Play (Android) oraz AppStore (iOS).

 

Zalety aplikacji ING KsięgowośćMobile:

  • możliwość całkowitej eliminacji papieru i skanowania dokumentów,
  • wsparcie w bezpośrednim przekazywaniu e-faktur z skrzynki e-mailowej,
  • dostępność 24 godziny na dobę.

ING Bank Śląski jako pierwszy bank na rynku zaoferował usługi księgowe skierowane do segmentu średnich i dużych firm w pełni zintegrowane z systemem bankowości internetowej. To element długoterminowej strategii banku aby oferować klientom usługi związane z prowadzeniem biznesu, czyli poza bankowymi także finansowo-księgowe.

Źródło: ING Bank Śląski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.