Strona główna Wiadomości BusinessNet Lite – bankowość mobilna dla klientów biznesowych w Banku BPH

BusinessNet Lite – bankowość mobilna dla klientów biznesowych w Banku BPH

BusinessNet Lite – bankowość mobilna dla klientów biznesowych w Banku BPH

Bank BPH uruchomił mobilną wersję systemu bankowości internetowej BusinessNet dla klientów biznesowych, dostępną na tabletach i smartfonach.


Platforma pozwala m.in. na sprawdzenie aktualnego salda na rachunkach, wykonanie przelewu krajowego, w tym np. do Urzędu Skarbowego, założenie lokaty, sprawdzenie historii operacji na kartach i rachunkach oraz doładowanie telefonu komórkowego.

Funkcjonalności dostępu mobilnego BusinessNet konsultowaliśmy z naszymi klientami, członkami Rady Klientów Biznesowych Banku BPH, od których otrzymaliśmy wiele wskazówek co do oczekiwanego kierunku rozwoju platformy– mówi Krzysztof Darmetko, dyrektor Biura Bankowości Elektronicznej w Banku BPH.

 

 

 

System internetowy w wersji mobilnej nie wymaga instalacji aplikacji, specjalnego oprogramowania, ani jego aktualizowania przy wprowadzaniu poprawek systemowych.

Aby zalogować się do BusinessNet Lite za pomocą telefonu komórkowego, należy wejść na stronę do logowania BusinessNet i wybrać przycisk „logowanie do bankowości mobilnej”.

 

Szata graficzna systemu została dostosowana do niewielkich ekranów telefonów komórkowych. Łatwe poruszanie się po systemie jest możliwe dzięki zastosowaniu dużej liczby pól rozwijanych, a główne przyciski takie jak: „wyloguj” czy „powrót do menu”, podobnie jak ikony graficzne wskazujące sekcje BusinessNet Lite, znajdują się zawsze w tym samym miejscu.

 

Bank umożliwił klientom określanie, w wyznaczonych granicach, wysokości dziennego limitu na transakcje wykonywane w wersji mobilnej. Autoryzacja zleceń odbywa się za pomocą kodu SMS przesyłanego na numer telefonu klienta.

 

System BusinessNet Lite będzie systematycznie rozwijany. – Odpowiadając na sugestie zgłoszone przez naszych klientów, prowadzimy prace nad udostępnieniem mobilnej wersji platformy DealingNet, służącej do wymiany walut on-line – dodaje Krzysztof Darmetko. 

BusinessNet to system bankowości internetowej dla przedsiębiorstw. Zapewnia obsługę transakcyjną, rozwiązania z zakresu cash management i finansowania handlu. Udostępnia użytkownikom aktualne informacje finansowe firmy, bieżące wiadomości z rynków finansowych, a także pozwala na kontakt z bankiem poprzez bezpieczne kanały komunikacji.

Źródło: Bank BPH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.