BNP Paribas Najlepszym Bankiem na Świecie według Euromoney Awards for Excellence 2016

BNP Paribas otrzymał tytuł Najlepszego Banku na Świecie za 2016 rok w prestiżowym corocznym konkursie Awards for Excellence, organizowanym przez wiodący, globalny magazyn finansowy Euromoney.


Główna nagroda Najlepszy Bank na Świecie jest jedną z ośmiu otrzymanych przez BNP Paribas. Pozostałe to m.in. regionalne tytuły Najlepszy Bank w Europie Zachodniej oraz Najlepszy Bank w Usługach Transakcyjnych w Europie Zachodniej.

 

  BNP Paribas to dziś wyjątek wśród działających instytucji: duży bank spełniający swoje obietnice. Dzięki zdywersyfikowanemu modelowi biznesowemu, osiąga lepsze wyniki niż wiele dużych banków amerykańskich, mimo że podstawowy region jego działalności charakteryzuje się niskim wzrostem. W dzisiejszych czasach oczekiwaniom akcjonariuszy, regulatorów i klientów jednocześnie są w stanie sprostać jedynie sprawnie zarządzane organizacje. Menadżerowie BNP Paribas są jednymi z najlepszych. Lojalni, zaawansowani technologicznie, a przy tym skromni i nie snujący wielkich wizji. Ten zespół zbudował kapitał, ograniczył ryzyko i zwiększył udziały rynkowe. BNP Paribas ma także globalną sieć mocnych linii biznesowych, w tym działalność w obszarze korporacyjnym i instytucjonalnym, która zaczyna osiągać świetne wyniki w usługach transakcyjnych skomentował magazyn Euromoney.

 

Oprócz tytułu Najlepszego Banku na Świecie BNP Paribas otrzymał następujące nagrody:

  • Najlepszy Bank w Europie Zachodniej
  • Najlepszy Bank w Usługach Transakcyjnych w Europie Zachodniej
  • Najlepszy Bank w Bankowości Prywatnej w Europie Zachodniej
  • Najlepszy Bank we Francji
  • Najlepszy Bank w Luksemburgu
  • TEB (Turkish Economy Bank) Najlepszy Bank w obszarze CSR w Europie Środkowo-Wschodniej
  • TEB Najlepszy Bank dla MŚP w Europie Środkowo-Wschodniej

Jesteśmy zaszczyceni otrzymaniem tej prestiżowej nagrody. Chciałbym podziękować naszym klientom za ich lojalność, a pracownikom Grupy BNP Paribas za zaangażowanie. Jako BNP Paribas staramy się być punktem odniesienia dla banków europejskich z globalnym zasięgiem, jak również preferowanym partnerem dla naszych klientów i współautorem odpowiedzialnego i trwałego rozwoju globalnego. Nagrody te odzwierciedlają znaczenie naszego zdywersyfikowanego i zintegrowanego modelu biznesowego w osiąganiu naszych celów  powiedział Jean-Laurent Bonnafé, prezes BNP Paribas.

Źródło: Bank BGŻ BNP Paribas

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.