Strona głównaWiadomościBNP Paribas Najlepszym Bankiem na Świecie według Euromoney Awards for Excellence 2016

BNP Paribas Najlepszym Bankiem na Świecie według Euromoney Awards for Excellence 2016

BNP Paribas otrzymał tytuł Najlepszego Banku na Świecie za 2016 rok w prestiżowym corocznym konkursie Awards for Excellence, organizowanym przez wiodący, globalny magazyn finansowy Euromoney.


Główna nagroda Najlepszy Bank na Świecie jest jedną z ośmiu otrzymanych przez BNP Paribas. Pozostałe to m.in. regionalne tytuły Najlepszy Bank w Europie Zachodniej oraz Najlepszy Bank w Usługach Transakcyjnych w Europie Zachodniej.

 

  BNP Paribas to dziś wyjątek wśród działających instytucji: duży bank spełniający swoje obietnice. Dzięki zdywersyfikowanemu modelowi biznesowemu, osiąga lepsze wyniki niż wiele dużych banków amerykańskich, mimo że podstawowy region jego działalności charakteryzuje się niskim wzrostem. W dzisiejszych czasach oczekiwaniom akcjonariuszy, regulatorów i klientów jednocześnie są w stanie sprostać jedynie sprawnie zarządzane organizacje. Menadżerowie BNP Paribas są jednymi z najlepszych. Lojalni, zaawansowani technologicznie, a przy tym skromni i nie snujący wielkich wizji. Ten zespół zbudował kapitał, ograniczył ryzyko i zwiększył udziały rynkowe. BNP Paribas ma także globalną sieć mocnych linii biznesowych, w tym działalność w obszarze korporacyjnym i instytucjonalnym, która zaczyna osiągać świetne wyniki w usługach transakcyjnych skomentował magazyn Euromoney.

 

Oprócz tytułu Najlepszego Banku na Świecie BNP Paribas otrzymał następujące nagrody:

  • Najlepszy Bank w Europie Zachodniej
  • Najlepszy Bank w Usługach Transakcyjnych w Europie Zachodniej
  • Najlepszy Bank w Bankowości Prywatnej w Europie Zachodniej
  • Najlepszy Bank we Francji
  • Najlepszy Bank w Luksemburgu
  • TEB (Turkish Economy Bank) Najlepszy Bank w obszarze CSR w Europie Środkowo-Wschodniej
  • TEB Najlepszy Bank dla MŚP w Europie Środkowo-Wschodniej

Jesteśmy zaszczyceni otrzymaniem tej prestiżowej nagrody. Chciałbym podziękować naszym klientom za ich lojalność, a pracownikom Grupy BNP Paribas za zaangażowanie. Jako BNP Paribas staramy się być punktem odniesienia dla banków europejskich z globalnym zasięgiem, jak również preferowanym partnerem dla naszych klientów i współautorem odpowiedzialnego i trwałego rozwoju globalnego. Nagrody te odzwierciedlają znaczenie naszego zdywersyfikowanego i zintegrowanego modelu biznesowego w osiąganiu naszych celów  powiedział Jean-Laurent Bonnafé, prezes BNP Paribas.

Źródło: Bank BGŻ BNP Paribas

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular